Šīs nedēļas sākumā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās pirmajās šīs sezonas sacensībās. Vislabāk veicās Marijai Lauvai, kura Rīgā izcīnīja 3.vietu, portālu irliepaja.lv informēja Elans Zīverts, Liepājas Tenisa sporta skolas direktors.

No 15.-17.jūnijam Rīgas Satiksmes Tenisa klubā norisinājās "Rīgas meistarsacīkstes", kas vienlaikus bija arī LTS kausa 3.posms U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Gustavs Brižs, Marija Lauva, Anna Azarova, Sabīne Vaidere un Elizabete Marta Hamitova.

Zēnu konkurencē Gustavs Brižs turnīru uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, kurās Gustavs nodrošināja sev vietu pamatturnīrā. Savukārt, Bogdans Kozlovs dalību sacensībās uzsāka uzreiz jau pamatturnīrā. Gustavs pamatturnīra 1.kārtā ar 7-5 7-6(4) guva uzvaru pār Kirilu Sokolovu (Tennis Pro Academy), taču cīņā par ceturtdaļfinālu, Gustavs ar 1-6 0-6 atzina ar 2.numuru izsētā Armanda Aires (ACB/VL tenisa skola) pārākumu. Bogdans Kozlovs pamatturnīra 1.kārtā ar 6-0 7-5 pārspēja Arseny Goraku (Tennis Pro Academy), bet cīņā par ceturtdaļfinālu ar 2-6 2-6 Bogdans bija spiests atzīt ar 3.numuru izsētā Ričarda Dzirkala (Ādaži TC) pārākumu.

Meiteņu konkurencē visas liepājnieces dalību uzsāka jau pamatturnīrā. Sabīnei Vaiderei sacensības beidzās jau 1.kārtā, kurā ar 6-2 4-6 4-10 tika atzīts Marinas Markinas pārākums. Anna Azarova 1.kārtā ar 6-4 6-4 pārspēja Paulu Grabovsku (Enri TK), bet cīņā par ceturtdaļfinālu ar 3-6 1-6 Anna atzina ar 1.numuru izsētās Adelinas Lačinovas (TSS Open) pārākumu. Elizabete Marta Hamitova 1.kārtā ar 2-6 6-2 10-5 guva uzvaru pār ar 4.numuru izsēto Stefāniju Bolēvicu (Event Lab), taču ar 5-7 4-6 pret Viktoriju Visočansku (Mārupes TS), Elizabete nespēja iekļūt sacensību ceturtdaļfinālā. Marija Lauva sacensībās bija izsēta ar 3.numuru un 1.kārtā ar pārliecinošo 6-1 6-0 tika gūta uzvara pār Keisiju Bērziņu (Tennis Pro Academy). Ceturtdaļfinālā, Marija ar 1-6 6-4 10-8 guva uzvaru pār Kamillu Černousovu (TS Spars). Spēlē par vietu finālā, Marija ar 1-6 4-6 atzina ar 2.numuru izsētās Odetas Panasas (Tennis Pro Academy) pārākumu, kura pēcāk arī uzvarēja sacensībās. Turnīra pēdējā Marijas spēlē, cīņā par 3.vietu, ar pārliecinošo 6-2 6-0 Marija guva uzvaru pār Viktoriju Visočansku (Mārupes TS). Līdz ar to, turnīra noslēgumā Marija izcīnīja godalgoto 3.vietu.