No 16. līdz 19.septembrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā norisinājās WAKO pasaules kauss kikboksā "Hungarian Kickboxing World Cup", kurā piedalījās vairāk ne kā trīs tūkstoši sportistu no 45 pasaules valstīm. Šajās sacensībās piedalījās arī divi liepājnieki, par rezultātiem informē cīņu un fitnesa kluba "Ballistic Boxing Club" pārstāvis Pēteris Vītols.

Abi Aleksandra Maslova sagatavotie jaunieši devās uz sacensībām, kur bija pieteikušies savas prasmes pierādīt divās disciplīnās un to godam arī izdarīja, kā rezultātā mājās ir atvestas četras medaļas un čempiona tituls.

Daniils Tišins (14 gadi) piedalījās "Light Contact" un "Kick Light" disciplīnās svara katrgorijā līdz 47 kg un tikai pusfinālos piekāpjoties pieredzējušākiem pretiniekiem spēja izcīnīt divas bronzas medaļas.

Sergejs Tarasovs (15 gadi) pirmajā sacensību dienā bija izcils un uzvarēja visās aizvadītajās četrās cīņās un tādējādi kļuva par pasaules kausa uzvarētāju "Light Contact" disciplīnā svara kategorijā virs 57 kg.

Ar to vēl nebeidzās jaunieša sasniegumi, jo otrajā dienā tika startēts arī "Kick Light" disciplīnā svarā kategorijā līdz 63 kg, aizvadot trīs smagas cīņas izcīnīts arī sudrabs.

Nākamās liela mēroga sacensības kikboksā mūsu jauniešiem gaidāmas no 5. līdz 14.novembrim, kad Melnkalnē norisināsies Eiropas čempionāts.