27.un 28.jūnijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos Jūrmalas parkā tika uzsākta vasaras tenisa sacensību sezona ar turnīru "Sudraba Wilson balvas izcīņa", kas norisinājās U12 vecuma grupai. Sacensībās kopā piedalījās 31 jaunie tenisisti un tenisistes no visas Latvijas.

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vislabāko rezultātu sasniedza Marija Lauva, kura sacensībās bija izsēta ar 2.numuru. Līdz finālam, Marija demonstrēja pārliecinošu sniegumu, ar 6-0, 6-1 tika pārspēta Alise Latiša (Liepājas Tenisa sporta skola), ar 6-2, 6-1 tika gūta uzvara pār Lauru Kļaviņu (Liepājas Tenisa sporta skola), ar 6-1, 6-1 uzvara pār Elizabeti Martu Hamitovu (Liepājas Tenisa sporta skola). Finālā Marijai bija jāsacenšas pret ar 1.numuru izsēto Adelinu Lačinovu (TSS Open). Ar rezultātu 6-4, 6-4 spēlē un visā turnīrā uzvaru guva liepājniece Marija Lauva. Savukārt, cīņa par 3.vietu norisinājās starp divām liepājniecēm – Danielu Krušatinu un Elizabeti Martu Hamitovu. Ar 6-4, 6-1 bronzas godalgu izcīnīja Elizabete Marta Hamitova.

Godalgoto vietu ieguvējas:

1.vieta – Marija Lauva (Liepājas Tenisa sporta skola),
2.vieta – Adelina Lačinova (TSS Open),
3.vieta – Elizabete Marta Hamitova (Liepājas Tenisa sporta skola).

Zēnu konkurencē no Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem vislabāko sniegumu demonstrēja Gustavs Brižs, kurš iekļuva ceturtdaļfinālā, taču tajā piedzīvoja zaudējumu at 1-6, 0-6 ar 2.numuru izsētajam Kristoferam Krūmiņam (Mārupes TS).

Godalgoto vietu ieguvēji:

1.vieta - Ivan Sokiran (bez kluba),
2.vieta - Martins Mašals (Tennis Pro Academy),
3.vieta - Kristofers Krūmiņš (Mārupes TS).

Sacensības "Sudraba Wilson balvas izcīņa" tika organizēta sadarbībā ar oficiālo Wilson izplatītāju Latvijā – SIA INTRAD, informē Liepājas Tenisa sporta skola direktors Elans Zīverts.