Nedēļas nogalē, 25.februārī, tika aizvadīta pēdējā regulārā čempionāta kārta Liepājas amatieru telpu futbolā. Spēlēm beidzoties, noskaidroti regulārā čempionāta uzvarētāji, kā arī uzzināti izslēgšanas spēļu pāri, informēja pilsētas amatieru futbola čempionāta organizatori.

Pirmie laukumā devās "SLV Pluss" un "Liepaja Beach cafe". Lai gan pirmie vadībā izvirzījās "SLV Pluss" pārstāvji, tomēr viņi saņēma sešus bezatbildes vārtus, kā rezultātā piedzīvota sagrāve 6 – 1.

Uzreiz pēc pirmās spēles LOC zāli pārņēma "Medze/BL Serviss" un "FK Dienvidkurzeme". Aizraujošā cīņā fiksēts neizšķirts 4 – 4, bet jāatzīmē gados jaunais medzenieku pārstāvis Ralfs Bethers, kurš spēles laikā izcēlās ar trīs rezultatīviem sitieniem.

Interesanta spēle izvērsās arī starp "Futbola veterāniem" un "Glābējiem". Spēles beigu rezultāts 3 – 2 par labu pirmajiem.

Pēdējo spēli čempionātā aizvadīja "FK Blaķene", kas tikās ar "FK Nīca/OtankiMill". Puiši no Blaķenes arī šajā spēlē piedzīvoja bezierunu zaudējumu, bet jau sāka apgūt taktiskās un tehniskās prasmes nākamā gada čempionātam.

Pēc aizvadītajām spēlēm ceļa zīmi uz pusfinālu saņēma "FK Nīca/OtankiMill", kā arī pagājušās sezonas čempioni "Priekule/Ruģi". Priekulniekiem pretī stāsies otrā ceturtdaļfināla pāra uzvarētājs mačā starp "FTS Baltic" un "FK Dienvidkurzeme", bet Nīcas pārstāvjiem jāgaida cīņas iznākums starp "TEM" un "Medze/BL Serviss" vienībām.

B līgas pusfināla vietu regulārajā čempionātā nodrošināja "FK Zvejnieks" un "Liepaja beach cafe". "FK Zvejnieks" savu pretinieku uzzinās, noslēdzoties "Futbola veterāni" un "Priekules SC" mačam, bet "Liepaja Beach cafe" – "Glābēji" un "SLV Pluss" spēles uzvarētājam.


Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt "Liepājas amatieru futbols" Facebook lapā.

Čempionāts tiek rīkots ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/bārs "Blaķene", Liepājas Olimpiskais centrs, "WindUp", sporta preču veikals "Komanda", dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums "CNC Art", apsardzes firma "G4S", ballīšu un pasākumu organizētāji "Izsauc Ballīti", "Liepājas SUP skola", "Blue shock race".