Sestdien, 3.jūnijā, atpūtas vietā "Beberliņi" un tās apkārtnē norisinājās sporta sacensības "Laskana Liepājas triatlons 2023". Dažādās vecuma grupās sacensībās piedalījās ap 120 dalībnieku.

Bērnu distancēs tiesnešiem bija jāpieņem lēmums atteikties no peldēšanas posma, to aizstājot ar vēl vienu skriešanas posmu, jo ūdens temperatūra bija nieka 0,2 grādus zem noteiktās normas. Pārējām distancēm un vecuma grupām sacensības notika pēc klasiskā sacensību formāta – daļu no distances veicot peldus, braucot ar velosipēdu un skrienot.

Supersprinta distancē (500 m peldēšana, 14 km brauciens ar velosipēdu un 3,5 km skrienot) vīriešu grupā visātrāk veica juniors Gustavs Vīksna (46 minūtes), bet sieviešu grupā Elīza Gustiņa (54 minūtes).
Standarta, jeb Olimpiskajā distancē (1,5 km peldēšana, 40 km brauciens ar velosipēdu un 10 km skriešana) pulcēja daudz lielāku skaitu dalībnieku. Šajā distancē tempu diktēja viens no Latvijas labākajiem triatlonistiem – Artūrs Liepa, kurš arī uzvarēja vīriešu grupā, distanci veicot 1 stundā un 58 minūtēs. Sieviešu grupā ātrākā bija Kristiāna Maskava ar laiku 2 stundas un 27 minūtes.
Ātrākie no Liepājas sportistiem  bija – Āris Burkins (supersprintā) un Sergejs Juhno (standarta distancē).

Ar pārējo dalībnieku rezultātiem iespējams iepazīties Sup skola Liepāja mājas lapā – supskola.lv , sadaļā Laskana Liepājas triatlons/ rezultāti.

Sacensības organizēja Biedrība "SUP skola Liepāja" sadarbībā ar Latvijas Triatlona federāciju, Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi un Liepājas triatlona entuziastiem.