Svētdien, 10.martā, tika aizvadīti Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta pusfināli. Aizvadītās spēles atzīstamas par īpaši spraigām. Par A līgas finālistēm kļuva FK "Nīca/OtankiMill" un "Priekule/Ruģi", bet B līgas finālā šķēpus krustos FK "Zvejnieks" un "Liepaja Beach cafe", informēja čempionāta pārstāvji.

Svētdiena iesākās ar vienu no B līgas pusfināliem, kurā tikās FK "Zvejnieks" un "Futbola veterāni". Sākotnēji vadībā izvirzījās FK "Zvejnieks", tomēr otro puslaiku ar pārsvaru iesāka "Futbola veterāni". Divi vārti viņu izpildījumā un rezultāts 2–1 tieši par labu pieredzei. "Zvejnieka" pārstāvji gan metās kļūdas labot un neapšaubāmi vēlējās spēli noslēgt ar uzvaru. Tas viņiem arī izdevās – divi bezatbildes vārti, rezultāts jau 3–2 un ceļazīme uz finālu kabatā!

Kā nākamie laukumā devās "Priekule/Ruģi" un "FTS Baltic". Lai gan spēle gana līdzīga, bet tomēr ar pārsteidzoši graujošu rezultātu 5–2, finālā iekļuva pērnie čempioni "Priekule/Ruģi". Priekulnieku sastāvā jāatzīmē gan Mārtiņš Blumbergs, gan Ralfs Jansons, kur katrs guva pa diviem vārtiem, nokārtojot priekulnieku uzvaru.

Otrajā B līgas pusfinālā tikās "Liepaja Beach cafe" un "SLV Pluss". Sapulcējuši savus labākos spēkus "Liepaja beach cafe" savu pārsvaru laukumā arī izmantoja – pārliecinoša 5–1 uzvara, neatstājot pretiniekiem daudz cerību.

Dienas noslēgumā laukumā devās FK "Nīca/Otankimill" un "Medze/BL Serviss". Pēc medzenieku pirmajiem vārtiem pirmajā minūtē, Nīcas komanda izskatījās nedaudz apjukusi, tomēr skaļais atbalsts tribīnēs viņus dzina uz priekšu. Ļoti rezultatīvā spēlē ar rezultātu 6–4, tomēr svara kausi nosvērās par labu Nīcas pārstāvjiem.

Fināli tiks aizvadīti 17.martā, Liepājas Olimpiskajā centrā, jau sākot no pulksten 11. Dienas pirmajā daļā tiks noskaidrotas 5. un 6.vietas ieguvējas gan B līgā, gan A līgā, kam sekos fināli B līgā, kā arī B līgas apbalvošana. Dienas noslēgumā "saldais ēdiens" un čempionu kronēšana A līgā. Jāatzīmē, ka visas dienas laikā par atmosfēru rūpēsies izklaides uzņēmums "Izsauc ballīti", kā arī netiks aizmirsts par jaunāko paaudzi – darbosies "bērnu stūrītis".

Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt "Liepājas amatieru futbols" Facebook lapā.

Čempionāts tiek rīkots ar Liepājas valstspilsētas atbalstu. Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/bārs "Blaķene", Liepājas Olimpiskais centrs, "WindUp", sporta preču veikals "Komanda", dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums "CNC Art", sporta preču veikals "Fans", apsardzes firma "G4S", ballīšu un pasākumu organizētāji "Izsauc Ballīti", "Liepājas SUP skola", "Blue shock race", ēdināšanas uzņēmums "Liepājas Kebabs" un lāzertags "WindPoligon".