Jau pēc četrām nedēļām, 11.aprīlī Liepājā gaidāmi aizraujoši un sportiski svētki, kuros vērts pievienoties ikkatram liepājniekam. Desmito jubileju šogad svin ne vien valstī lielākais pilsētu skriešanas seriāls "Skrien Latvija", bet arī tā pirmais posms – Liepājas pusmaratons, informē organizatori.

Tāpat kā iepriekš, arī 2020. gadā aktīva dzīvesveida cienītāju izvēlei tiek piedāvātas "Skrien Latvija" klasiskās distances – pusmaratons, desmit kilometru skrējiens, kā arī piecu kilometru trase, kuru varēs veikt gan skrienot, gan nūjojot. Savukārt pasākuma jaunākie apmeklētāji tiks aicināti baudīt kustību prieku Bērnu skrējienos.

Iecienītā skriešanas seriāla "Skrien Latvija" pirmais posms Liepājā ik gadu dalībniekus pārsteidz ar jaunumiem un tādi plānoti arī šoreiz. Vienu no grandiozākajām izmaiņām organizatori gatavi atklāt jau tagad : Dalībniekus sagaida vēl nebijušas un nepieredzētas skrējienas trases. Būs ekskluzīva iespēja skrējiena ietvaros pabūt vietā, kura ikdienā ir slēgtā zona; kāda no distancēm šķērsos arī Liepājas molu.

Arī šogad pasākuma centrs, starta un finiša zona nemainīgi atradīsies pilsētas spožākajā vietā – pie koncertzāles "Lielais dzintars". Diena pirms pavasara svētkiem, Lieldienām, Liepājā solās būt aizraujoša un emocijām bagāta. Visas dienas garumā interesanti laiku pavadīt varēs kā lielie, tā arī mazie liepājnieki un pilsētas viesi – paredzēta vērienīga kultūras programma un īpaši svētku pārsteigumi. Pasākuma rīkotāji atgādina, ka “seriāla "Skrien Latvija" pasākumi jau sen vairs nav tikai skriešanas sacensības – tie ir atmiņā ilgi paliekošu emociju svētki visai ģimenei, kuros baudīt spraigas cīņas trasē, labi pavadīt laiku ārpus tās, kā arī iegūt jaunus draugus.”
    
Līdz 8. aprīlim dodies aizpildīt reģistrācijas anketu uz sporta preču veikaliem "Sportland" Liepājā ( Lielā ielā 13 vai Klaipēdas ielā 62 ) un saņem –25% atlaidi dalībai jebkurā no Liepājas pusmaratona distancēm. Pieteikties Liepājas pusmaratonam iespējams arī pasākuma oficiālajā interneta vietnē www.skrienlatvija.lv un sporta preču veikalos "Sportland" veikalos visā Latvijā.

Trīs sestdienās no 14. līdz 28. martam Tirdzniecības kanāla promenādē pie Dzintara pulksteņa pulksten 12 norisināsies bezmaksas koptreniņi svaigā gaisā – vietā, kur jau 11.aprīlī skries vairāki tūkstoši dalībnieku. Sagatavoties skriešanas seriāla "Skrien Latvija" 10. sezonas atklāšanas sacensībām Liepājā, izkustēties un pabūt labā kompānijā aicināts ikviens. Reģistrācija katram treniņam notiks 14., 21. un 28. martā pasākumu norises vietā 15 minūtes pirms to sākuma – pulksten 11.45.