Liepājas mūzikas pusmaratons norisināsies 14. oktobrī Karostā, kur jau no pulksten 9 dalībnieki varēs saņemt savus numurus sacensību centrā – Lāčplēša dārzā. Dalībniekiem jāņem vērā, ka reģistrēties distancēm būs iespējams arī pasākuma dienā, taču vēlākais numuru izņemšanas laiks ir 30 minūtes pirms katras distances starta. Sacensību centrā būs arī mantu glabātava un garderobe, portālu informēja "Baltic Events" mārketinga projektu vadītāja Nikola Kuzmina.

Tāpat Lāčplēša dārzā dalībniekiem un pasākuma viesiem būs pieejamas dažādas sponsoru sagatavotās aktivitātes, ēdināšanas zona, kur dalībnieki, uzrādot dalībnieku numuru, varēs saņemt īpašas atlaides, kā arī pašiem mazākajiem būs pieejama bērnu zona ar radošajām darbnīcām un spēlēm. Arī pēc pasākuma aicinām dalībniekus nedoties uzreiz mājup, jo vietējie uzņēmumi piedāvā dalībniekiem, uzrādot dalībnieka numuru, īpašas atlaides gan ēdināšanai, gan nakšņošanai, gan arī citām aktivitātēm. Piedāvājumus var aplūkot ŠEIT

Dalībniekiem Liepājas mūzikas pusmaratonā būs iespēja izskriet vēsturisko Karostu, izmēģinot savus spēkus kādā no distancēm – "Baltais" Bērnu skrējienos, "BTA" jūdzē, "Sportland ID" piecos kilometros, "New Balance" desmit kilometros, "Velve-AE" pusmaratonā un desmit kilometros nūjošanā. "New Balance" desmit kilometru distancē dalībnieki skries divus vienādus apļus, bet "Velve-AE" pusmaratona distancē – četrus vienādus apļus.

Liepājas mūzikas pusmaratonā no pulksten 12 startēs "Baltais" bērnu skrējieni, taču lielais starts "Sportland ID" 5 km, "New Balance" 10 km un "Velve-AE" pusmaratona jeb 21 km distancēm tiks dots jau pulksten 13:30. Katrs dalībnieks finišējot iegūs īpašu, pasākumam veidotu dizaina medaļu, kā arī atbalstītāju balvas.

Liepājas mūzikas pusmaratons būs muzikāls pasākums, kur mūzika pavadīs dalībniekus trasē, nodrošinot piecus skaņas punktus ar Liepājas "Pop/rok" skolas audzēkņiem – vokāli/instrumentalās grupas, ģitāristi un bundzinieki. Pasākuma noslēgumā, pirms kopvērtējuma apbalvošanas, dalībniekus, pilsētas un pasākuma viesus ar priekšnesumu pirecēs dziedātāja Patrisha.

Pasākuma dalībniekiem būs pieejamas stāvvietas Rietumu Krasta stāvlaukumā (Katedrāles ielā 8) un Ziemeļu mola stāvlaukumā, kas ir nepilnu 15 minūšu gājiena attālumā no sacensību centra. Ņemot vērā, ka pasākuma laikā Karostā būs vairums satiksmes ierobežojumu, visērtākais nokļūšanas veids līdz sacensību centram būs, braucot caur Oskara Kalpaka izgriežamo tiltu un Atmodas bulvāri. Gadījumā, ja tilts tiks atvērts kuģu satiksmei, līdz Lāčplēša dārzam un stāvvietām būs iespējams nokļūt:

• apbraucot Karostas kanālu pa Pulvera, Cukura un Ģenerāļa Baloža ielas pusi, kur auto satiksmi Ģenerāļa Baloža ielā kontrolēs policija, un būs atvēlēta viena braukšanas josla (jāņem vērā, ka braukšana pa vienu joslu tiks organizēta abos virzienos, līdz ar to aicinām dalībniekus būt iecietīgiem, jo var rasties sastrēgumi);
• apbraucot Karostas kanālu pa Pulvera, 14. novembra bulvāra, Lībiešu, Pulkveža Brieža ielu un Atmodas bulvāri.

Izgriežamā tilta tiešraidei var sekot līdzi ŠEIT.

Pilna pasākuma programma:
• No 9.00 numuru izņemšana un reģistrācija;
• 12.00 STARTS "Baltais" bērnu skrējieniem;
• 12.45 STARTS "BTA" jūdzes skrējienam;
• 13.30 STARTS "Velve-AE" 21 km skrējienam jeb pusmaratonam, "New Balance" 10 km skrējienam, 10 km nūjošanai un "Sportland ID" 5 km skrējienam;
• 14.15 Apbalvošana "BTA" jūdzes un "Sportland ID" 5 km skrējienam;
• 15.00 Apbalvošana "New Balance" 10 km skrējienam;
• 15.40 Uzstājas Patrisha;
• 16.15 Apbalvošana "Velve-AE" 21 km skrējienam jeb pusmaratonam, "New Balance" sprintam un seriāla kopvērtējumam.

Reģistrēties dalībai Liepājas mūzikas pusmaratonam, kā arī apskatīt skrējiena trases un iegūt citu aktuālo informāciju iespējams pasākuma mājaslapā vai Facebook lapā. Tiekamies jau 14. oktobrī Liepājā!