Sestdien, 13.jūlijā, vienlaicīgi ar festivālu "Summer Sound” Liepājā notiks arī ikgadējie Jūras svētki. To bezmaksas pasākumi notiks laikā no pulksten 10 līdz 15.

Kā informē organizatori, svētki sestdienas rītā aizsāksies Promenādē ar zivju tirdziņu, kurā savu produkciju piedāvās SIA”Vigo”, SIA "Kolumbija” un "IK Līga G” Par citām "uzkodām pie zivīm” rūpēsies čaklie tirgotāji no iecienītā pasākuma "Lauku sēta pilsētā”. Turpat būs apskatāma Aivara Kleina gleznu izstāde ar jūras tematiku. No pulksten 10 līdz 15 būs iespēja doties ekskursijā pa Jūras spēku kuģi M–06 "Tālivaldis".

Ikgadējais piemiņas brīdis pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem notiks pulksten 11.

Savukārt pulksten 11.15 Promenādē ieradīsies pats jūras pavēlnieks Neptūns ar svītu un aicinās visus klātesošos pievienoties raibam svētku gājienam uz Jūras svētku tālākās norises vietu festivāla ”LMT Summer Sound” teritorijā, parkā Kūrmājas prospekta galā.

Parkā no 12 līdz 15 uz skatuvēm priekšnesumus sniegs deju grupa "Ekstra”, dziesminieks Uldis Kākulis, Ingrīdas Lūres Liepājas baleta un deju studijas dalībnieki un popgrupa "Tev un man”, kā arī lieliski dziedošās un neatvairāmās nāras – grupa "Susdungo”, Liepājas jaunie mūziķi "AC/DC Teens” un "Meadows”.

Paralēli priekšnesumu baudīšanai drosmīgākie un aktīvākie varēs sacensties īsteni jūrnieciskās sacensībās – zābaku mešanā, zivju kabināšanā, ūdensnešanā ar švammēm, vai piedalīties sportiskās aktivitātēs pludmalē.

Jūras svētku dienas programmas noslēgumā muzicēs NBS bigbends Ulda Locenieka virsvadībā.

Par godu Jūras svētkiem festivāla "LMT Summer Sound” teritorija sestdien no pulksten 10 līdz 15 būs atvērta bez maksas. Pēc pulksten 15 festivāla teritorijā ieeja būs tikai ar festivāla aprocēm. Viesiem bez festivāla aprocēm festivāla teritorija būs jāpamet laikā līdz 16. Protams, visi izklaidēties gribētāji tiek aicināti iegādāties festivāla biļetes un turpināt kārtīgi izpriecāties un izbaudīt festivāla "Summer Sound” sestdienas vakara programmu, kura sāksies pulksten 17.