Vairāk nekā 130 dažādu pasākumu gada laikā noticis partijas "Vienotība" birojā Romas dārzā, atskatoties uz aizvadīto laiku, secinājusi biroja vadītāja Zanda Roga.

Piektdienas, 10.februāra, pēcpusdienā "Vienotības" birojā nāca un gāja pastāvīgie lekciju, izstāžu un dažādu nodarbību apmeklētāji. Biroja administratores un nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks viesus sagaidīja ar kūkām, kafiju un ekrānā slīdošām bildēm, kurās atainots biroja ikdienas darbs.

Kopš atvēršanas pērn, 12.februārī, "Vienotības" birojs katru mēnesi aicinājis liepājniekus uz lekcijām, izstādēm, muzikāliem un dzejas vakariem. Aizvadīts gads ar vairāk nekā 130 dažādiem pasākumiem – bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem, kurus kopā apmeklējuši gandrīz divarpus tūkstoši interesentu. Notikušas arī desmit foto un gleznu izstādes.

Vai finansiālās grūtības, ko partija izjuta pēc tam, kad KNAB piesprieda partijai sodu un no pērnā rudens apturēja valsts finansējumu, netraucēs turpināt iesākto? Armīns Robežnieks teic, ka tas, neapšaubāmi, partijai ir zaudējums, lai arī lēmums apstrīdēts un "Vienotība" arī cenšas piedzīt no vainīgajiem biedriem tai nodarīto zaudējumu. Valsts finansējums tieši bijis tas avots, no kā uzturēti reģionālie biroji. Tomēr par to, ka līdz vēlēšanām birojs darbu turpinās līdzšinējā režīmā Robežnieks nešaubās. Kā būs pēc tam, tas atkarīgs arī no vēlēšanu rezultātiem, atzīst nodaļas vadītājs.

Līdz februāra beigām "Vienotības" Liepājas nodaļa sola sarīkot preses konferenci un paziņot galvenos kandidātus uz pašvaldības deputātu krēsliem. Pilns saraksts gan būšot zināms tikai iesniegšanas brīdī, sacīja Robežnieks.