Saskaitīti 31.decembra labdarības pasākuma "Vecgada karnevāla skrējiens" ziedojumi rehabilitācijas centram "Dvēseles veldzes dārzs". Kopumā ziedoti 343,58 eiro.

"Paldies visiem, esam tiešām priecīgi un pateicīgi katram ziedotājam! Visi līdzekļi tiks ieguldīti rehabilitācijas centra "Dvēseles veldzes dārzs" attīstībai, cilvēku ar invaliditāti ikdienas bagātināšanai, lai izrautu no rutīnas un vientulības un motivētu līdzdarboties savas dzīves kvalitātes uzlabošanai," pateicas Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājs Māris Ceirulis.

Kā jau ziņots iepriekš, gada pēdējā dienā, 31. decembrī, pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā tika dots starts Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziastu labdarības pasākumam – Vecgada karnevāla skrējienam. Labdarības skrējienā ar karnevāla tematiku varēja piedalīties ikviens, kas juta vēlmi gada pēdējā dienā aktīvi pavadīt laiku un uz pozitīvu emociju viļņa sagaidīt 2016.gadu.

"Vecgada karnevāla skrējienā" tika vākti līdzekļi Liepājas Neredzīgo biedrības rehabilitācijas centram "Dvēseles veldzes dārzs". Rehabilitācijas centrs palīdz cilvēkiem, kas smagu traumu vai slimību dēļ zaudējuši redzes un/vai kustību spēju, atgriezties dzīvē – atgūt pašaprūpes prasmes, pārliecību par sevi un spēju pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem.

"Vecgada karnevāla skrējienu" organizēja Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziasti sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu, informē Sporta pārvaldes projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.