Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs aicina iedzīvotājus pieteikties uz aprīļa mēneša pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām. Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā, 404. vai 422. kabinetā. Pieteikšanās uz aprīļa nodarbībām, aizpildot anketu šeit: ej.uz/LIP-aprilis.

5.aprīlī pulksten 15 – 16.30 informatīvs seminārs "Sociālā palīdzība un sociālie pabalsti Liepājā", semināra vadītāja, Dace Lagzdiņa, Sociālā dienesta Sociālās palīdzības daļas vadītāja.

Apraksts: ikviens no mums dzīvē var nonākt grūtā situācijā, kad nepieciešama materiāla palīdzība vai atbalsts. Seminārā uzzināsiet, kāda sociālā palīdzība un pabalsti pieejami, ko dod trūcīgā vai maznodrošinātā statuss un kā to iegūt.

Mērķauditorija: ikviens Liepājas pilsētas iedzīvotājs, kuru interesē un nepieciešama sociālā palīdzība un pieejamie sociālie pabalsti Liepājā.
Pieteikšanās: līdz 3.aprīlim.

12.aprīlī pulksten 15 – 16.30 informatīvs seminārs "Apdrošināšana – kā mazināt raizes par ģimeni un mantu?", semināra vadītāja Kristīne Ziemele, AS "Swedbank" vadošais klientu konsultants Liepājas filiālē.

Apraksts: semināra mērķis ir veidot izpratni par apdrošināšanas nozīmi un palīdzēt saprast, kad un kādās situācijās ir jāapsver iespēja izmantot apdrošināšanas risinājumus, lai pasargātu sevi no neplānotiem izdevumiem.

Mērķauditorija: ikviens interesents, kuram ir interese par apdrošināšanas iespējām un veidiem.
Pieteikšanās: līdz 11.aprīlim.

17.aprīlī pulksten 16 – 17.30 tiešsaistes seminārs Zoom platformā "Laika menedžments jeb kā pārdomāti plānot laiku", semināra vadītāja Ilze Onzule, EPALE reģionālais koordinators un Daugavpils pilsētas pieaugušo izglītības koordinatore.

Apraksts: semināra laikā būs iespēja uzzināt kas ir laika plānošana, apgūt praktiskas metodes un rīkus kā sākt plānot savu laiku gudri un kā reaģēt, ja nav iespējams pieturēties pie saplānotā grafika. Seminārs notiks tiešsaistes platformā Zoom.

Mērķauditorija: ikviens interesents, kuram interesē apgūt laika menedžmentu.
Pieteikšanās: līdz 13.aprīlim.

18.aprīlī pulksten 17 – 18.30 informatīva nodarbība "Stresa mazināšanas paņēmieni sākumskolas vecuma bērniem", 4.nodarbība no vecāku nodarbību cikla "Kopā augt", nodarbību vadīs Iveta Lohanska, Ezerkrasta sākumskolas psiholoģe un Solvita Līduma, Ezerkrasta sākumskolas pedagoģe.

Apraksts: nodarbības laikā būs iespējams uzzināt, kādas ir raksturīgākās stresa pazīmes sākumskolas vecuma bērniem un apgūt praktiskus paņēmienus, kā palīdzēt bērnam mazināt satraukumu un stresu.
Mērķauditorija: Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecāki.
Pieteikšanās: līdz 14.aprīlim.

19.aprīlī pulksten 17 – 18.30 informatīvs seminārs "Kā kļūt par sertificēto aukli", seminārā piedalīsies Andris Plaudis, Mācību centra "Buts" Liepājas filiāles vadītājs, Laura Bērziņa, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes bērnu uzraudzības pakalpojuma koordinatore, Agita Buka un Rudīte Glagovska - sertificētās aukles.

Apraksts: Semināra laikā būs iespēja uzzināt, kā kļūt par sertificēto aukli un saņemt Liepājas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumu bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšanā.
Mērķauditorija: ikviens Liepājas pilsētas iedzīvotājs, kurš vēlas uzzināt, kā kļūt par sertificētu aukli.
Pieteikšanās: līdz 17.aprīlim.