16.janvārī kompānijas "UPB" padomes priekšsēdētājs Uldis Pīlēns salaulājies ar "Vīna studijas" valdes priekšsēdētāju Ilzi Freimani, pēc kāzām – Pīlēnu.

Kāzas notikušas tepat, Latvijā, šaurā ģimenes un radu lokā. Pāri salaulāja mācītājs Juris Rubenis.

Abiem šīs ir jau otrās laulības un abiem ir pieauguši bērni – Uldim Pīlēnam divi dēli, viens no kuriem – Mārtiņš Pīlēns – gājis tēva pēdās, izvēloties arhitekta profesiju, bet Ilzei ir dēls un meita.

Portāls jau rakstīja, ka Agate Freimane strādā vienā no pasaules ietekmīgākajām finanšu institūcijām – "Morgan Stanley" investīciju bankā Londonā. Žurnāls "Privātā Dzīve" raksta, ka Ilzes Freimanes dēls Klāvs Freimanis strādā uzņēmumā "Samsung Latvia", bet Ulda Pīlēna jaunākais dēls Juris ir video operators.

Portāls jau rakstīja, ka Uldis Pīlēns ir viens no pieciem Liepājas uzņēmējiem, kurš iekļauts Latvijas miljonāru TOP 100, kas publicēts biznesa žurnāla "Kapitāls" pērnā decembra numurā.

Pēc portāla rīcībā esošās informācijas martā Liepājas muzejā paredzēta Ulda Pīlēna darbu izstāde. Jau vēstīts, ka Pīlēns atsācis gleznot, un pērn oktobrī "Vīna Studijā" Elizabetes ielā, Rīgā, tika atklāta viņa mākslas darbu izstāde "30/70".