Publicējot SIA "Studio Vulgaris" skices mēbeļu dizainam "Lielajā dzintarā", negribot esam maldinājuši lasītājus, jo līgums par dizaina vadlīniju izstrādi noslēgts ar Mārtiņu Pīlēnu.

Kā portālu informēja SIA "Lielais dzintars" valdes locekle Baiba Bože, daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" projekta realizācijas grupa jau pērn decembrī noslēgusi līgumu ar arhitektu un arhitektu biroja "1 plus 1" vadītāju Mārtiņu Pīlēnu par "Lielā dzintara" interjera, tostarp mēbeļu, dizaina vadlīniju izstrādi.

Kā sacīja Bože, tā kā līguma summa nepārsniedz 4000 eiro, tad konkurss par dizaina izstrādātāju nebija jārīko. "Izvēlējāmies mūsuprāt piemērotāko arhitektu, kurš ar šo uzdevumu varētu tikt galā un kurš sevi jau apliecinājis."

SIA "Studio Vulgaris" pēc savas iniciatīvas izstrādājusi "Lielā dzintara" mēbeļu dizaina skices, ar tām iepazīstināta arī SIA "Lielais dzintars". "Sākumā domājām, ka varbūt kādās telpās tās varētu izmantot, bet tagad šādu iespēju neredzam," atzina Bože.

Pēc Božes sacītā, ar Pīlēnu noslēgtais līgums paredz pakāpenisku darba izpildi, daļēji līgumā paredzētais jau izpildīts. "Tāpēc jau tuvākajā laikā varēsim izsludināt pirmos iepirkumus par mēbeļu piegādi," sacīja Bože.

"1 plus 1" projektējis tādus balvas ieguvušus interjerus kā SIA "Glaxosmithkline Latvia" birojs, "Vīna studijas" bārs un AS "UPB" birojs Rīgā. Patlaban uzņēmums strādā pie Latvijas Valsts Prezidenta mītnes interjera un mēbeļu dizaina.