Lai informētu Ukrainas iedzīvotājus par pilsētas aktualitātēm, ceturtdien, 1.decembrī, pulksten 17 Klaipēdas ielā 96A tiks organizēts ukraiņu sarunu vakars par veselības aprūpes iespējām Liepājā, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Ņemot vērā to, ka iepriekšējā sarunu vakarā, kas notika 2.novembrī, tikšanās dalībnieki izteica vēlēšanos vairāk uzzināt par veselības sistēmu Latvijā un medicīnisko pakalpojumu pieejamību Ukrainas civiliedzīvotājiem Liepājā, otrais sarunu vakars ir veltīts tēmai – veselības aprūpes iespējas Liepājā.

Sarunā piedalīsies un ar informāciju dalīsies Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova un Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centra dežūrārste Nataļja Šerbaka.

Pēc sarunas par veselības aprūpes jautājumiem, dalībnieki iepazīsies ar kultūras aktualitātēm decembrī, kā arī veidos diskusiju savā starpā un plānos nākošās tikšanās saturu.

Pašvaldība sarunu vakarus Ukrainas civiliedzīvotājiem plāno organizēt katru mēnesi.

Papildu informācijai: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže (29690010, brigita.dreize@liepaja.lv).