Kopš 8.jūnija kolektīvā ieguldījuma platformā www.projektubanka.lv norisinās pūļa finansēšanas kampaņa grāmatas – plānotāja bērniem "Tu vari!" izdošanai. Pirmajā nedēļā jau izdevies piesaistīt vairāk nekā trešdaļu nepieciešamā 3000 eiro finansējuma. Grāmatu sākumskolas bērniem radījusi liepājniece, mentore Andra Strautiņa, un grāmatu plānots izdot 2021.gada rudens sākumā.

Interesenti grāmatas izdošanu var atbalstīt vairākos veidos – iegādājoties grāmatu iepriekšpārdošanā vai finansējot grāmatu bērniem, kuriem nav iespēju to iegādāties. Tāpat ir iespējams grāmatas izdošanu atbalstīt, ieguldot arī jebkuru citu summu, pretī saņemot dažādus labumus. Līdz šim kampaņā piesaistītais finansējums nācis no autores radiem un draugiem, kā arī cilvēkiem, kuri par grāmatu uzzinājuši sociālajos tīklos.

Autore aicina ikvienu iesaistīties grāmatas tapšanā, lai tā pie mazajiem lasītājiem nokļūtu jau rudens sākumā. Kampaņa norisināsies līdz 2021. gada 7. jūlijam.

Grāmatas saturam Andra smēlusies iedvesmu gan no savām lekcijām, kuras vada topošajiem un esošajiem karjeras konsultantiem un sociālajiem darbiniekiem, gan strādājot kā mentors ar jaunajiem uzņēmējiem. Autore novērojusi, cik būtiski ir runāt par bērna pašapziņu un ticību sev, jo pieaugušie bieži vien neapzināti pasaka frāzes, kas paliek bērnu atmiņā uz mūžu un var radīt šķēršļus drosmīgu mērķu sasniegšanai. Tāpat Andrai nācies secināt, ka līdztekus biznesa uzsākšanai nepieciešamajiem resursiem nozīmīgs ir arī stiprā pleca atbalsts un kāds, kurš uzdod pareizos jautājumus, ko darīt, lai uzņēmējs sev un savai idejai noticētu.

Tāpēc grāmatu "Tu vari!" veido vairākas savstarpēji saistītas nodaļas, kas rosina bērnu izvirzīt mērķus un radīt idejas, kā arī palīdz iegūt motivāciju to īstenot. Grāmatā ir iekļauti arī uzdevumi sevis iepazīšanai un izaugsmes veicināšanai, motivējoši citāti, kas palīdzēs ikdienā paskatīties uz mazajiem dienas panākumiem, kā arī dažādas radošas aktivitātes lietderīgai brīvā laika pavadīšanai.

Uzzināt vairāk par projektu un to atbalstīt var "Projektu bankas" mājaslapā projektubanka.lv/projects/tu-vari, kā arī sekojot līdzi "Tu vari!" kampaņas aktivitātēm feisbukā.