Sestdien, 17.martā, Skuju ielā 5/7 “Lauku sēta pilsētā” tirdziņā no 12 – 16 norisināsies iknedēļas zemnieku tirdziņš un Sarkanā Krusta rīkotais pasākums.

Kā portālu informēja Sarkanā Krusta Liepājas komitejas sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova,  zemnieku tirdziņā visiem liepājniekiem būs iespēja baudīt mūziku, piedalīties darbnīcās un spēlēs, kā arī par brīvu baudīt uz lauku virtuves gatavotas siltas pusdienas.

Lauku virtuvi Sarkanā Krusta Liepājas komitejai uzdāvināja Darmštates Sarkanais Krusts, kuram ir cieša sadarbība ar Sarkanā Krusta Liepājas komiteju.Tāpēc Liepājas dzimšanas dienai par godu Sarkanā Krusta Liepājas komiteja steidz liepājniekiem atrādīt un iemēģināt jauno guvumu. Jāpiemin, ka Darmštate ir arī Liepājas sadraudzības pilsēta.

Lai apmeklētājiem veicinātu apetīti, Sarkanā Krusta Liepājas komiteja aicina pirms pasākuma Skuju ielā apmeklēt komandās pasākumu "Skrējiens pēc citrona”. Atgādinām, ka piedalīties var komandas 4 - 7 cilvēku sastāvā. Savu komandu reģistrēt var iepriekšpa tālruni: 28612877 vai pasākuma dienā pulksten 9.30 pie Liepājas Universitātes. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Skuju ielā paredzēta arī visu komandu apbalvošana, kur katra komanda saņems nomināciju un balvu.
Pasākumu rīko Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komitejas projekta vadītāja Līga Jaunzema ar jauniešiem.