Trešdien, 28. aprīlī, pulksten 16 Liepājā pārstāvētais Latvijas IT uzņēmums "TestDevLab" aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā, kurā kopā ar Liepājas Universitāti informēs par informāciju tehnoloģiju (IT) darba un studiju iespējām Liepājā, kā arī pārkvalifikācijas iespējām uz IT jomu, informē "TestDevLab" sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis.

Šo bezmaksas pasākumu varēs vērot tiešsaistes platformā Zoom. Saite uz pasākumu tiks nosūtīta visiem, kas reģistrēsies: ej.uz/it-vebinars-liepaja.  

Pasākumā par nepieciešamajām prasmēm IT darba uzsākšanai un karjeras izaugsmes iespējām pastāstīs IT uzņēmums "TestDevLab", kas Liepājā sava biroja durvis vēra 2018. gadā. Šobrīd Liepājā strādā 22 no uzņēmuma 300 darbiniekiem un viņi nodrošina programmatūras testēšanas pakalpojumus gan jaunuzņēmumiem, gan pasaules lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem.

"Pagājušā gada notikumi būtiski palielināja nepieciešamību pēc dažādiem tehnoloģiju produktiem un to tiešā veidā izjūtam arī mēs. Arvien vairāk uzņēmumi digitalizē savus produktus un pakalpojumus, tāpēc ir audzis pieprasījums pēc IT speciālistiem. Uzņēmumā strādā pasaules līmeņa speciālisti, tāpēc viņu zināšanas ir ļoti pieprasītas un mēs meklējam komandas papildinājumu. Lieliskā sadarbība ar Liepājas Universitāti ļāva mums pirms trīs gadiem atvērt biroju Liepājā un esmu gandarīts par to, ka mūsu kolektīvs šajā pilsētā ir audzis, kā arī arvien plašāk sadarbojamies ar Liepājas Universitāti. Aicinu pievienoties šim vebināram un uzzināt praktiskus padomus, kas palīdzēs uzsākt karjeru IT jomā," teic "TestDevLab" līdzdibinātājs Andrejs Frišfelds.

"TestDevLab" šobrīd ir atvērtas  17 vakances IT un pārdošanas jomās, kā arī tiek nodrošinātas apmaksātas prakses vietas. Pasākumā tiks runāts par konkrētām iemaņām un zināšanām, kas nepieciešamas, lai uzsāktu veiksmīgu IT karjeru vai veiktu pārkvalifikāciju no citas jomas uz IT.

Sarunā par studiju iespējām IT jomā piedalīsies Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāne Anita Jansone.

Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit. Pēc reģistrēšanās īsi pirms pasākuma norises uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta visa nepieciešamā informācija, lai pieslēgtos tiešsaistes pasākumam. Pasākuma video ieraksts vēlāk būs pieejams arī "TestDevLab" Facebook lapā.

2011. gadā Latvijā izveidotais uzņēmums "TestDevLab" nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un testēšanas produktu izstrādi. Starp uzņēmuma klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan starptautiski milži kā "Microsoft", "Skype", "Orange", "Telefonica", "Airbnb" u.c. Uzņēmuma testēto programmatūru lieto vairāk nekā 3 miljardi cilvēku visā pasaulē. "TestDevLab" ir saņēmis LIAA Eksporta un inovācijas balvu, "The Red Jackets Eksporta" izcilības balvu un vairākus gadus pēc kārtas uzņēmuma radītie testēšanas produkti ir augstu novērtēti prestižajā "European Software Testing Awards" konkursā.

2019. gadā "TestDevLab" ieguva informācijas drošības pārvaldības standarta ISO/IEC 27001:2013 sertifikātu.