Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārdadienu svin 4 Askoldi un 3 Aismas. Dzimšanas dienā sveicam Karīnu Girdo.

Pastāsti nedaudz par sevi!
Šogad man paliek 34 gadi. It kā liekas liels cipars un bija brīdis, kad likās, viss palieku veca, bet, paskatoties spogulī, saprotu, ka tikai izlikās, viss kārtībā. Liekam jaunu bildi iekšā!

Esmu divu brašu puiku mamma, kuri priecē mani katru dienu un parūpējas, lai ne tikai katra diena, bet katra manas dzīves minūte ir piedzīvojumiem un emocijām bagāta.

Kas dzīvē ir sniedzis piepildījuma un gandarījuma sajūtu?
Piepildījuma un gandarījuma sajūtu rada katra diena, katrs paveiktais darbs, kas uzlabo manas ģimenes labsajūtu un rada prieku. Nav vienādu dienu, tāpēc katra diena ir jauns piedzīvojums. Varētu teikt, ka mans gandarījums ir mani dēli, bet īsts gandarījums priekš manis ir nevis radīt bērnus, bet mīlošu, saprotošu ģimeni, jo bez tās mēs maz kas esam.

Kas, tavuprāt, ir nozīmīgs šajā gadsimtā?
Manā skatījumā, katrs gadsimts ir īpašs. Katrā gadsimtā cilvēki dzīvoja, mīlēja, veidoja ģimenes.

Varētu teikt, ka tā ir tehnoloģiju attīstība, bet tāda ir bijusi katrā gadsimtā, atbilstoši laikmetam un tā attīstībai. Tas, kas mums liekas kā milzīgs sasniegums, būs tikai vēsture nākamajā gadu simtā.

Pastāsti kāds pasākums, koncerts, teātra izrāde, filma vai grāmata, atstāja uz tevi īpašu iespaidu? Kādu?
Sirdij tuva ir Nikolasa Keidža filma "Next". Filma ir par cilvēku, kuram ir spējas redzēt, kas notiks tuvākā nākotnē un tas tiek izmantots, lai novērstu lielu katastrofu nākotnē. Tieši šī filma, jo ne vienmēr mums vajag zināt, kas notiks un kas būs. Tā nav dzīve. Pat, ja zinām, ne vienmēr tas nozīmē, ka automātiski spēsim kaut ko mainīt. Ir jādzīvo šodien un nav svarīgi vai diena bija izdevusies vai nē, jo katra mūsu izdzīvotā diena veido tevi tādu kāds tu esi.

Kur meklē iedvesmu, lai varētu pēc iespējas labāk dzīvot, darīt un radīt?
Godīgi? Tikai un vienīgi horizontāli. Labs miegs man dod ne tikai enerģiju, bet arī iedvesmu.

Kas ir īpašs Liepājā?
Liepāja ir īpaša pilsēta. Liepāja ir stipru cilvēku pilsēta. Vējš un jūra mūs norūda.

Kāda būtu Liepāja, ja tā būtu cilvēks?
Ja Liepāja būtu cilvēks, tad tas būtu jūras, vēja un sala norūdīts zvejnieks, kuru nekas nesatricinās, kurš nebaidās ne no lieliem vējiem, ne augstiem viļņiem, ne asa sala.

Kas ir tavi svētki un kā tos patīk svinēt?
Man svētki ir katra diena. Godīgi, mūsu ģimenē nav vajadzīgs datums kalendārā, lai priecātos un izbaudītu dienu.

Tavs novēlējums visiem šīs dienas gaviļniekiem!
Priekā! Priecājieties un izbaudiet šo dienu, rītdienu un katru dienu! Augustnieki ir saulaini un dzīvespriecīgi – tādiem arī palikt!