Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārdadienu svin 1 Magda ,1 Marina, 8 Mērijas un 4 Magdalēnas. Dzimšanas dienā sveicam Odriju Heinrihsoni.

Pastāsti nedaudz par sevi!
Kopā ar draugu esam izveidojuši savu uzņēmumu "Pony&Smith", kurā nodarbojos ar web dizainu un izstrādi, kā arī fotografēju "Youngtimer Rally" pasākumus un piedalos to organizēšanā.

Kas dzīvē ir sniedzis piepildījuma un gandarījuma sajūtu?
Jebkurš labi pavadīts brīdis ar ģimeni un draugiem liek justies tā, ka dzīve ir izdevusies!

Ceļojumi, iegūta pieredze, satikti cilvēki – lai arī nekas grandiozs, bet tas viss liek man justies bagātai un laimīgai.

Kas, tavuprāt, ir nozīmīgs šajā gadsimtā?
Dzīvojot relatīvi mierpilnos un pārtikušos apstākļos, šajā gadsimtā ir jauni izaicinājumi – kā veidot savu dzīvi jēgpilnu, iet savu ceļu, izmantot sniegtās iespējas, bet tajā pašā laikā darīt to ar atbildību pret saviem līdzcilvēkiem, savu zemi.

Pastāsti kāds pasākums vai koncerts atstāja uz tevi īpašu iespaidu? Kādu?
Esmu laimīga par to, ka man ir iespēja katru gadu apmeklēt vairākus koncertiem, aizvien vairāk iecienītu mākslinieku koncertē Latvijā vai tās tuvumā. Katrs no tiem paliek atmiņā kā kaut kas neatkārtojams!

Kur meklē iedvesmu, lai varētu pēc iespējas labāk dzīvot, darīt un radīt?
Iedvesmu aizvien sniedz mana ģimene, kas vienmēr mani visā atbalsta, kā arī talantīgi, aizrautīgi cilvēki, kas savu darbu dara ar ticību un pārliecību.

Kas ir īpašs Liepājā?
Nekur citur nav tāda miera kā Liepājā. Te var izvēdināt galvu, te vienmēr ir labs laiks, un debesis ir plašākas.

Kāda būtu Liepāja, ja tā būtu cilvēks?
Tā būtu tas draugs vai radinieks, kurš vienmēr nomierina un pārliecina, ka visas problēmas ir maznozīmīgas un pārejošas.

Kas ir tavi svētki un kā tos patīk svinēt?
Mani mīļākie svētki ir Ziemassvētki, jo tie liek ticēt brīnumiem. Svinu tos ģimenes lokā.

Tavs novēlējums visiem šīs dienas gaviļniekiem!
Nepārstāt sapņot un nezaudēt ticību, tiecoties pēc augstākiem mērķiem, tomēr spēt izbaudīt un novērtēt mazos ikdienas priekus!