Latvijas Sarkanā Krusta telpās Peldu ielā 5 apskatāma senioru kluba „Dzirkstele” rokdarbnieču darbu Ziemassvētku labdarības izstāde – pārdošana.

Sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komiteju visu 2013. gadu senioru kluba „Dzirkstele” dāmas un kungi ir aktīvi darbojušies. Ik mēnesi notiek tikšanās ar dažādiem interesantiem cilvēkiem, koncerti un kopīgi pasākumi ar citu Latvijas pilsētu senioru klubiem.

Ar AS „Latvijas valsts meži” un Liepājas Novada fonda atbalstu katru nedēļu notiek rokdarbu pulciņa nodarbības un vingrošanas nodarbības kopā ar Liepājas labākajiem fizioterapeitiem.

Rokdarbu pulciņa vadītāja Sandra Audere atzīst, ka bieži vien nodarbība ir veltīta ne tikai adīšanai vai tamborēšanai, bet arī aktīvai komunikācijai par dažādām ikdienas norisēm. Cilvēki teic, ka svarīgs ir ne tikai padarītais darbiņš, bet arī kopā pavadītais laiks, kas ir viena no iespējām iziet no mājas, aprunāties, justies noderīgam.

Gads ir teju noslēdzies un tieši rokdarbnieces ir gatavas rādīt savu veikumu citiem. Izstāde līdz 20.decembrim apskatāma katru darba dienu no 10.00 – 18.00.

Atsevišķus darbus iespēja arī iegādāties, ziedojot naudu Liepājas Novada fonda programmai „Atbalsts bērniem ar īpašām vajadzībām”.

Laipni aicināti apskatīt izstādi un atbalstīt kanisterapijas nodarbības bērniem ar īpašām vajadzībām Liepājā!