Pirmais liepājnieks dzīvajā rindā, lai vakcinētos pret "Covid-19" šorīt iestājās jau pulksten 5.50. Ņemot vērā sanākušo liepājnieku skaitu, kas ap pulksten 8 bija vairāk nekā 100 cilvēki, vakcinācijas process sākās jau pulksten 8.15 un līdz pulksten 9 bija savakcinēti aptuveni 75 liepājnieki, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Liepājā veiksmīgi un pēc plāna norit vakcinēšanas process, uz vietas strādā 7 brigādes. Interesi par vakcinēšanos izrāda visdažādākā vecuma cilvēki – atnākušas gan ģimenes ar bērniem, gan māsas un brāļi, gan jaunieši ar vecākiem, kā arī pusmūža ļaudis.  Cilvēki priecīgā noskaņojumā gaida savu rindas kārtu – daži lasa līdzpaņemtās grāmatas un žurnālus, daži tērzē ar rindā blakusesošajiem, citi vienkārši bauda labo laiku.


Brīvajai vakcinācijai Liepājā šodien bija paredzētas aptuveni 600 "Astra Zeneca" vakcīnas devas un plānots, ka tās arī visas tiks izvakcinētas.

Līdz pulksten 12 masu vakcinācijas centrā Liepājā bija savakcinēti jau 473  liepājnieki un tuvējo novadu iedzīvotāji.

Atgādinām, ka vakcīna pasargā no simptomātiskas saslimšanas ar "Covid-19", un tā ir visu mūsu kopīga iespēja uzveikt pandēmiju un atgriezties pie ierastā dzīves ritma.

Vakcinācija paredzēta pieaugušajiem – sākot no 18 gadu vecuma.