Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem Liepājā vārdadienu svin 345 Natālijas, 13 Broņislavas, 9 Broņislavi, bet nevienas Tālijas. Dzimšanas dienā sveicam Agnesi Kazuškeviču.

Pastāsti nedaudz par sevi un savu ikdienu?
Šobrīd mana ikdiena sastāv no darba veikalā un brīvdienām. Brīvdienas cenšos izmantot pēc iespējas pilnvērtīgāk – apmeklēju koncertus, teātri, izstādes vai jebkādus citus pasākumus. Liepājā vienmēr ir ko darīt un redzēt, lai gan pati par savām mājām joprojām turpinu saukt Nīcu.

Kas palīdzējis izvēlēties dzīves ceļu?
Katra izvēle vienmēr gulstas uz pašas pleciem. Vienmēr, protams, ir iespēja saņemt atbalstu gan no vecākiem, gan no draugiem, bet uzskatu, ka katram ir savs ceļš ejams un līdzgaitniekus mēs arī izvēlamies paši.

Kā sāc savu rītu, lai justos labi visu dienu?
Droši vien kā lielākais vairākums cilvēku – ar kārtīgu kafijas tasi.

Kam ikdienas steigā pievērs lielāko uzmanību?
Šķiet, ka cilvēku emocijām. Mums visiem būtu jāmācās daudz vairāk priecāties par lietām, kas notiek ap mums un ar mums. Kā kāds gudrais reiz ir teicis – katras 60 sekundes, kurās neesi bijis priecīgs, ir lieki izniekota minūte.

Ko labi neaizmirst ikdienas steigā un rutīnā?
Galvenokār, nekad nevajag aizmirst par sevi. Ir jāatceras sevi palutināt, atpūsties. Ko darīt būs vienmēr, bet atelpas mirklis arī kaut kad it jāatrod.

Kur labprāt pavadi savas brīvdienas un svētku dienas?
Brīvdienas patīk pavadīt ne par ko daudz nedomājot. Šobrīd, kad ir vasara, izvēlos pavadīt laiku svaigā gaisā, maksimāli uzņemt C  un D vitamīnu. Protams, satiekos arī ar draugiem. Labprāt staigājam pa veikaliem, braucam uz jūru, apmeklējam jau pieminētos kultūras pasākumus.

Kas raksturo Liepāju, izceļot tās būtību?
Cilvēki. Arī vējš, protams.

Liepājā ir daudz skaistu vietu. Kurā atgriezies atkal un atkal?
Grūti pat "izcelt" vienu vienīgu vietu, jo Liepājā visam ir sava īpašā aurā, un ir vienalga sēdi kādā kafejnīcā vai jūras krastā – tur viss ir citādāks.


Kuru no Liepājas spilgtajām personībām tu varētu uztvert kā autoritāti vai piemēru sev un citiem? Kāpēc?
Man ir dikti grūti nosaukt un izcelt kādu konkrēti, jo Liepāja ir ļoti bagāta ar dažādiem māksliniekiem – mūziķiem, aktieriem. No katra var kaut ko iemācīties un "paņemt sev", un katrs ir vairāk vai mazāk autoritāte mums visiem.

Bez kā nav iedomājami tavi svētki?
Bez maniem foršajiem draugiem un pozitīvām emocijām, jautrības. Protams – svētku tortes.

Tavs novēlējums visiem šīs dienas gaviļniekiem!
Esiet laimīgi! No sirds! Sapņojiet lielus sapņus, jo neviens sapņotājs nekad nav par mazu un neviens sapnis – par lielu!