Pēc  Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem, Liepāja šodien vārda dienu svin 58 Irmas, bet nesvin neviena Mirga.

Šodien vārda dienā (kalendārā gan nav iekļauts) sveicam liepājnieku, Latvijas televīzijas žurnālistu Miroslavu Kodi.

Kā pastāstīja Miroslavs, viņš ir dzimis un audzis Liepājā, šeit dzīvo ģimene, draugi un par Liepāju viņam ir vislabākās atmiņas. Pēc vidusskolas beigšanas 18 gadu vecumā, viņš devās mācīties uz Rīgu, Latvijas Universitāti, lai apgūtu Komunikāciju zinātnes un šobrīd tur dzīvo un strādā.

Miroslavs atzīst, ka bieži neizdodas atbraukt uz Liepāju, bet uzskata, ka Liepāja ir ideāla vieta, kur atpūsties – šeit valda liels miers, ir skaista daba, jūrmala – šī ir vieta, kur atgriezties! Brīvā laika Miroslavam ir maz, bet, kad tāds rodas, viņš labprāt ceļo – gan pa Latviju, gan ārvalstīm.

Uz jautājumu, vai sevi vairāk uzskata par liepājnieku vai jau rīdzinieku, Miroslavs Kodis atbild, ka sevi sauc par liepājnieku un vienmēr priecājas par citu liepājnieku sasniegumiem.
Par savu ikdienas darbu Miroslavs stāsta: "Visvairāk man ikdienas darbā patīk tas, ka ir iespējas satikties ar dažādiem cilvēkiem, bieži gadās neparedzētas situācijas, lielāki vai mazāki izbraucieni, veidojot sižetus – darbs ir dinamisks un ļoti interesants."

Savu vārda dienu Miroslavs Kodis pavadīs ceļā uz Lietuvu, Viļņu, kur svētdien notiks pašvaldības vēlēšanas.
Miroslavs Kodis novēl visiem šodienas svētku svinētājiem: "Novēlu, lai visiem ir mīlestība vienam pret otru, pašam pret sevi. Lai jums visiem saule spīd arī tad, kad ir apmācies un būsim iecietīgi cits pret citu!"