Oktobrī iedzīvotājiem vecumā no 54 gadiem Liepājā tiek piedāvāta iespēja apmeklēt bezmaksas veselības dienas. Nodarbības tiks organizētas trīs dienas, no 9. līdz 11. oktobrim, trīs dažādās vietās pilsētā, lai tās būtu ērtāk sasniedzamas dažādos mikrorajonos, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Veselības dienu dalībniekiem trīs dienu garumā notiks  izzinošas lekcijas, nodarbības, un praktiskas meistarklases par tādām tēmām kā veselīgs uzturs, sirds slimību profilakse, fiziskās aktivitātes un to iekļaušana ikdienā, kā arī psihisko veselību veicinošas nodarbības. Veselības dienu ietvaros senioriem būs iespēja veikt dažādus ekspress testus, piemēram, ķermeņa kompozīcijas jeb bioimpedances mērījumus, glikozes un holesterīna ekspress mērījumus. Pasākumu dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana.

Veselības dienas norisināsies no 9. līdz 11. oktobrim no pulksten 9.00 līdz 15.30, trīs vietās Liepājā:

• Pensionāru dienas centrā, Klaipēdas ielā 96a (pieteikšanās anketa ŠEIT)
• Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 (pieteikšanās anketa ŠEIT)
• LOC Olimpiskā centra Komforta ložā, Brīvības ielā 39 (pieteikšanās anketa ŠEIT)

Veselības dienas organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA "OnPlate". Lai pieteiktos uz veselības dienām, lūdzam aizpildīt vēlamo anketu vai sazināties ar SIA "OnPlate" pārstāvi Elizabeti Ozolu, rakstot vai zvanot uz tālruņa numuru 27412036.

Veselības dienas senioriem tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs." ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, e-pasts veseliba@liepaja.lv