Ņemot vērā, ka AS "Pasažieru vilciens" izziņojusi jaunieviestā ikdienas vilciena Liepāja–Rīga–Liepāja atiešanas un pienākšanas laikus, lai nodrošinātu liepājniekiem iespēju nokļūt uz agro vilciena reisu pulksten 5, no 1. augusta tiks organizēti papildu Liepājas sabiedriskā transporta reisi, portālu informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Nokļūšanai Liepājas dzelzceļa stacijā uz Liepāja–Rīga vilciena reisu katru dienu (arī brīvdienās) tramvaja un autobusu maršrutos tiks nodrošināti agrie rīta reisi. 3. autobusa maršrutā "Pulkveža Brieža iela – Mirdzas Ķempes iela" reiss būs pulksten 4.24, bet 6. autobusa maršrutā "Slimnīca – Mirdzas Ķempes iela" reiss tiks uzsākts pulksten 4.25, pasažieriem jāizkāpj pieturvietā "Flotes iela", kas ir vistuvākā pieturvieta dzelzceļa stacijai, un jāiet pāri gājēju tiltam. Savukārt tramvaja reiss maršrutā "Mirdzas Ķempes iela – Brīvības iela" aties pulksten 4.27. Šajos reisos būs derīgas visas tās pašas braukšanas biļetes, kas ikdienā, izmantojot Liepājas sabiedrisko transportu.

Lai pielāgotu eksperimentālos reisus citiem rīta reisiem, pasažieriem jāņem vērā, ka 6A maršruta "Mirdzas Ķempes iela – Biznesa centrs" reiss pulksten 4.58 turpmāk aties no galapunkta pulksten 5.03, bet Biznesa centrā tas nonāks tajā pašā laikā kā iepriekš.

Aicinām pasažierus aktīvi izmantot jaunos reisus, jo tie sākotnēji ieviesti uz trīs mēnešiem kā eksperimentālie, lai vērtētu pasažieru pieprasījumu pēc tiem.  

Kā informēts iepriekš, Sabiedriskā transporta padome nolēmusi no 31. jūlija ieviest pasažieru vilcienu reisus no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ katru dienu. Reiss Liepāja–Rīga aties pulksten 5 no Liepājas ar pienākšanu Rīgā pulksten 8.04 (ceļā 3 stundas un 4 minūtes). Reiss Rīga–Liepāja aties pulksten 18.25 no Rīgas ar pienākšanu Liepājā pulksten 21.32 (ceļā 3 stundas un 7 minūtes).

Informācija par Liepājas sabiedriskā transporta braukšanas biļešu veidiem, biļešu iegādes vietām un braukšanas maksas atvieglojumiem pieejama mājaslapā.