Sestdien, 14. oktobrī, pulksten 12 Liepājas Universitātes telpās Kūrmājas prospektā 13, 201. telpā viesosies latviešu prozaiķe Inga Žolude.

Nodarbību "Radošais process. Un kā rakstīt radoši?" veidos divas daļas. Pirmajā daļā rakstniece klātesošos iepazīstinās ar savu radošo procesu, atbildēs uz jautājumiem un iesaistīsies diskusijā par šo tēmu. Savukārt otrajā daļā plānota meistarklase, kurā varēs iepazīt dažas radošās rakstniecības tehnikas un tās pārbaudīt darbībā.

Inga Žolude (1984) ir sarakstījusi trīs romānus un divus stāstu krājumus. Par stāstu krājumu "Mierinājums Ādama kokam" 2011. gadā saņēmusi Eiropas Savienības Literatūras balvu. Regulāri publicē recenzijas par latviešu un ārzemju literatūras darbiem, rakstus, esejas un vada radošās rakstniecības meistarklases.

Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu: zlinda@inbox.lv.

Projekts “Piejūras pilsētu literārā akadēmija" tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Liepājas Universitāti un Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju. Projektu pārstāv nodibinājums “Via Cultura".

Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina ikvienu uz tikšanos!