„Prison Bar” („Cietuma bārs”), kas atrodas Sūrmaņu ielā, pēdējā gada laikā biežāk piedāvā dažādas aktivitātes un arī jaunu muzikālo stilu.

 Kā portālam pastāstīja dāņu uzņēmējs un „Fontaine Palace” īpašnieks Luis Fonteins jeb Stīns Lorens, „Prison Bar” radīts bez pārāk lielas piepūles, jo tā izveidē izmantoti elementi no darbnīcas, kas agrāk atradusies šajās telpās, piemēram, melnās restes pie bāra un logiem veidotas no vecām apkures caurulēm. Galvenais bāra izveides iemesls bijis radīt vietu ar īpašu interjeru, kur bez maksas var ienākt, iedzert glāzi alus un veltīt uzmanību sev un saviem draugiem, nevis dzīvajai mūzikai.

Īpašu popularitāti „Prison Bar” iekaroja tajā laika, kad notika „Fontaine Palace” atjaunošana pēc traģiskā ugunsgrēka – par laimi, bija vieta, kur gan ar mazāku vērienu, tomēr varēja turpināt izklaides biznesu. Ja sākotnēji bārā kaut kādas aktivitātes notika tikai nedēļas nogalēs, tad vasaras sezonā durvis bija atvērtas no otrdienai līdz sestdienai. Arī tagad bārs piedāvā gan vietējo izpildītāju un dīdžeju uzstāšanos, gan „Boobs & Booze” jeb Go-Go meiteņu priekšnesumus, taču, sezonai beidzoties, tikai piektdienās un sestdienās.

Izmaiņas piedzīvojis arī mūzikas piedāvājums. Bāra saimnieks uzsver, ka, viņaprāt, Liepājā līdz šim nav bijusi vieta, kur izklaidēties hip-hop, r’n’b vai dubstep mūzikas cienītājiem, tādēļ radusies ideja tieši šos mūzikas stilus ieviest „Prison Bar” programmā. Tas saistīts arī ar izmaiņām „Prison Bar” publikā - esot jūtams, ka ļoti daudzi pametuši Latviju, un bāra apmeklētāji kļuvuši gados jaunāki. Kādu laiku Stīns negrasās neko mainīt, bet gatavojas pavērot, kā hip-hop, r’n’b un dubstep pasākumu sērija attīstīsies. „Nevar pārlieku bieži mainīt piedāvājumu, neļaujot cilvēkiem ar to aprast, un turēt publiku patstāvīgā neziņā par gaidāmajiem notikumiem,” saka „Prison bar” saimnieks, kurš pats sevi uzskata par rokenrola pārstāvi, kā vienu no saviem iecienītākajiem mūziķiem nosaucot Bobu Dilanu.
 
„Fontaine Palace” pasākumu organizators un sabiedrisko attiecību veidotājs Jānis Enkūzens (Enkurs) uzskata, ka „Prison Bar” nav vērtējams kā atsevišķa izklaides vieta, jo, tāpat kā „Fontaine Palace” un „Fire Bar”, ietilpst kopējā „Fontaine” kompleksā. Ja „Fontaine Palace” paredzēts vērienīgākiem pasākumiem, „Fire Bar” mierīgākai atmosfērai, tad „Prison Bar” ar savu brutālo interjeru, lēto alu, mūzikas disku iekārtu jeb „Juke Box”, bet nedēļas nogalēs – ar vietējiem dīdžejiem un izpildītājiem – vilina pavisam citu publikas daļu, proti, hip-hop, r’n’b un tamlīdzīgu mūzikas stilu klausītājus.