Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas izteikusi pateicības Liepājas skolēniem, kuri ar savu klātbūtni atbalstīja un piedalījās projekta "Esi košs – jūties drošs" videoklipa izveidē.

Videomateriāls kalpo kā palīglīdzeklis skolēnu izglītošanai mācību stundās, ko pasniedz policijas amatpersonas, pārrunājot par drošību uz ceļa – kā gājējam, tā arī velobraucējam, gan arī skaidro situācijas no pasažieru un autovadītāju redzesloka. Tāpēc arī projekta un videomateriāla sauklis ir "Esi košs – jūties drošs", informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes  priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

Video tapis Liepājas pilsētas pašvaldības atbalstītā Veselības veicināšanas projekta ietvaros un ar Pašvaldības finansiālu atbalstu, Starptautiskās policijas asociācijas atbalstu un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonu līdzdarbošanos.

Valsts policijas amatpersonas vadīja vairāk kā 60 mācību nodarbības, kurās kopumā piedalījās ap 3000 skolēnu. Tāpat videomateriāls tika izmantots kā palīglīdzeklis publiskajos pasākumos.

Sākoties jaunajam mācību gadam, videomateriāls tiks aktualizēts un papildināts ar jaunu palīglīdzekli, kas ir tapšanas stadijā šī gada projekta ietvaros.
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde un Starptautiskā policijas asociācija ir pateicīga Liepājas pašvaldības administrācijai par doto iespēju. Paši skolēni viennozīmīgi apliecināja, ka ja turpmāk tiks piedāvātā šāda iespēja piedalīties projektos, viņi to noteikti darīs, neskatoties uz to, ka piecu minūšu video filmēšanai bija nepieciešamas septiņas stundas darba, tam veltot savu brīvo laiku.