Jau rītvakar, 29.jūlijā, Liepāju pieskandinās divu dienu vasaras festivāls "Summer Sound". Kā katru gadu, arī šoreiz Valsts policija kopā Liepājas Pašvaldības policiju festivālā strādās pastiprinātā režīmā, lai uzraudzītu sabiedrisko kārtību, talkā nāks arī papildspēki no Rīgas.

Visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem iesakām būt tolerantiem un saprotošiem – paredzams, ka cilvēku pilsētā būs daudz, iespējams, arī ceļu satiksme būs apgrūtināta. Tāpat atgādinām, ka policija pievērsīs uzmanību visiem transportlīdzekļu vadītājiem, vai tiek ievēroti Ceļu satiksmes noteikumi, taču īpaša uzmanība tiks pievērsta elektroskūteru vadītājiem, vai tie nevada spēkratu esot reibumā un vai ievēro citus noteikumus.
Tāpat policija festivāla laikā rūpīgi sekos tam, vai netiek lietotas vai realizētas narkotikās vielas - šim procesam palīdzēs arī piesaistītie kinologi ar dienesta suņiem.

Drošības padomi festivāla apmeklētājiem!
• Dodoties baudīt festivālu, policija atgādina apmeklētājiem neaizmirst par savu drošību, īpaši atcerēties par drošību ūdens tuvumā, kā arī neatstāt bez uzraudzības mazākos pasākuma apmeklētājus. Bērni un pusaudži, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, bez pieaugušo klātbūtnes nedrīkst atrasties sabiedriskā vietā pēc plkst.23.00.   
• Atgādinām festivāla apmeklētājus parūpēties ne tikai par savu, bet arī par mantu drošību, neatstājot bez uzraudzības somas un citas personīgās mantas. Īpaši aicinām uz pasākumu neņemt līdzi vērtīgas lietas, kā arī tās neatstāt telšu pilsētiņā. Policijas novērojumi liecina, ka ir personas, kuras šādos pasākumos ļaunprātīgi izmanto  iereibušus cilvēkus, kuri zaudējuši modrību, lai nozagtu viņu personīgās mantas.  
• Ja esi festivālā atradis nozaudētas mantas, tās vari nogādāt uz atrasto mantu telti, kas atradīsies pie festivāla teritorijas. Visas atrastās mantas, kurām īpašnieki neatradīsies festivāla laikā, pēcāk tiks nogādātas Valsts policijā.

Atgādinājums festivāla apmeklētājiem!
Pasākuma norises vietā lidojumi ar bezpilota lidaparātiem jeb droniem ir aizliegti. Valsts policija un Liepājas Pašvaldības policija veiks aizlieguma ievērošanas kontroli!
Lai skaists un neaizmirstamiem mirkļiem bagāts festivāls!