Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem Liepājā vārdadienu svin 28 Alfrēdi un 53 Madari, bet neviena Freda. Aizvadītajā dzimšanas dienā sveicam Kristīni Cobeli.

Pastāsti nedaudz par sevi un savu ikdienu?
Par sevi, manuprāt, ir visgrūtāk pastāstīt. Īsi sakot, esmu jauna, enerģijas pilna personība, kurai patīk iepazīt nezināmo, pilnveidojot un attīstot sevi.

Pirms kāda laika pavadīju daudz laika studējot. Studēju Latvijas Universitātē Juridiskajā fakultātē un paralēli strādāju nakts klubā par bārmeni. Tagad savu "vāveres riteni" esmu piebremzējusi un ļaujos nelielai atpūtai, lai izbaudītu dzīves garšu, jo skrienot mēs pat nepamanām, ka ir vajadzība atvilkt elpu. Dažreiz ir svarīgi vienkārši apstāties, izvēdināt galvu un saprast kas esi un vēlies būt. Tad nu, lūk, šobrīd esmu nedaudz apstājusies, lai ieklausītos sevī un baudītu dzīvi.

Kas palīdzējis izvēlēties dzīves ceļu?
Dzīves ceļu esmu izvēlējusies pati, kaut gan nenoliegšu, ka tuvākie cilvēki spēj dot labus padomus, ja esi izvēles priekšā, jo cilvēkam no malas, viss var nedaudz citādāk likties. Gala rezultātu gan pieņemu pati, jo kas gan cits, ja ne pati veidoju un dzīvoju savus dzīvi.

Kā sāc savu rītu, lai justos labi visu dienu?
Tā noteikti ir kontrasta duša un rīta kafija, kura palīdz man piecelties. Nenoliegšu, ka agrie rīti nav mani mīļākie rīti, bet ar tiem tieku galā. Protams, ja zvana mans modinātājs, tad nospiežot snooze pogu, tikai padaru savu rītu īsāku un nepatīkamāku. Tāpēc cenšos ar pirmo modinātāja signālu jau piecelties.

Kam ikdienas steigā pievērs lielāko uzmanību?
Ikdienas steigā pavisam noteikti pievēršu uzmanību tam, lai man somā būtu plānotājs un telefona lādētājs. Cik sirreāli, bet tās ir divas lietas, kuras man ir svarīgas.

Kā arī pievēršu uzmanību tam, lai neaizmirstu sev tuvos cilvēkus.

Ko labi neaizmirst ikdienas steigā un rutīnā?
Ikdienas steigā nevajadzētu aizmirst cieņu un labvēlību pret līdzcilvēkiem. Svarīgi arī nepakļauties apkārtējo spiedienam, jo, ja gribi, tad vari!

Kur labprāt pavadi savas brīvdienas un svētku dienas?
Pirms dažām dienām biju Grieķijā, Santorini. Ļoti skaista sala, skaisti saulrieti un lieliska vieta atpūtai. Kad biju bērns, savus svētkus mēdzu atzīmēt ar lielām dzimšanas dienas ballītēm, bet tagad esmu norimusi ar lielām svinībām.

Agrāk, strādājot nakts klubā, svētkus man nācās pavadīt strādājot, bet par to nebūt nesūdzējos. Ja apkārt ir forši kolēģi un lieliska vadība, jebkuri svētki ir kā dubulti svētki! Arī brīvdienas pavadīju strādājot, bet nevienu brīdi to nenožēloju un atceros ar smaidu uz lūpām. Ja Tev patīk tas ko dari, tad pavadīt svētkus darba vietā ar cilvēkiem, kuri ir draugi, manuprāt, ir fantastiski!

Šobrīd, iepauzējot lielo skriešanu, man patīk svētkus pavadīt mierīgi un ar sev vistuvākajiem cilvēkiem.

Liepājā ir daudz skaistu vietu. Kurā atgriezies atkal un atkal?
Liepāja ir īpaša ar liepājniekiem, jo tikai liepājnieki spēj radīt to, ko viņi ir radījuši.

Liepāja man, viennozīmīgi, asociējas ar pludmali, baltajām pludmales smiltīm un vēju. Nav diena bez vēja.

Kuru no Liepājas spilgtajām personībām tu varētu uztvert kā autoritāti vai piemēru sev un citiem? Kāpēc?
Šeit nevaru minēt tikai vienu indivīdu, personas ir vairākas. Uzskatu, ka tai nav jābūt spilgtai personībai, bet personai, no kuras vari kaut nedaudz iedvesmoties un smelties iedvesmu, lai sasniegtu iecerēto.

Bez kā nav iedomājami tavi svētki?
Mani svētki nav iedomājami bez paldies maniem vecākiem, jo pateicoties viņiem, tieši Es varu svinēt savu dzimšanas dienu. Paldies maniem vecākiem!

Tavs novēlējums visiem šīs dienas gaviļniekiem!
Lai šīs dienas gaviļniekiem izdodas viss iecerētais un ķeriet dzīves skaistos brīžus!