Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā šonedēļ populārākie vārdi ir Tatjana (867) un Kaspars (292). Šodien svin 12 Arnitas un 2 Spulgas.

Dzimšanas dienā sveicam Līgu Krūmiņu.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Ikdiena paiet darbā un darot dažādus sīkus ikdienas darbus, kas kopā veido pietiekami piepildītu ikdienu. Man patīk rokdarbi – tamborēšana, adīšana un arī stikla apgleznošana. Tādēļ brīvos brīžus bieži veltu šiem vaļaspriekiem un neatsaku, ja kāds no draugu vai radu pulka palūdz kaut ko radīt. Prieks, ka citiem kājas siltumā!

Kas jūs iepriecina?
Ikdienā – saulains laiks. Ja no rīta pamostoties redzu sauli, tā jau ir puse no izdevušās dienas.Žēl, ka tagad ir tas gadalaiks, kad saules ir par maz, bet nu jau dienas stiepsies garākas. Lielu prieku sniedz arī pārsteigumi svētkos. Tādi, ka neesmu neko gaidījusi vai nojautusi. Un tas var būt tikai puķu pušķis, kas īpaši pasniegts.

Kā vislabāk pavadīt brīvdienu ziemā?
Ja ir sniegs – braucot no kalniņa ar visu, kas pieejams – ragaviņas, plēves, "ābolīši", un pat auoriepu kameras. Neizmirstot pēc kārtīgas izdzīvošanās pa sniegu dzert tēju un ēst karstas siermaizes pie kamīna vai plīts.

Kas raksturo izdevušos dienu?
Vakars, kas nemoka ar domām par nepabeigtiem darbiem un ļauj mierīgi aizmigt.

Kur noteikti jāaizved Liepājas viesi?
Apskatīt Karostu. Par laimi vai par nelaimi, tur var redzēt, kā blakus pastāv gan Padomju laika arhitektūra, gan senāki objekti. Vasarā arī jāvelta kāda nakts pludmales apmeklēšanai, tur ir lielisks izklaides piedāvājums.

Kas pēdējā laikā ir atstājis uz jums spilgtu iespaidu?
Svētki. Gada nogalē bija daudz brīvdienu un satiku daudzus cilvēkus, kuru satikšanai ikdienā pietrūkst laika.

Jūsu novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Smaidu un pozitīvismu! Atcerēsimies – kā izturēsimies pret citiem, tā citi pret mums!