Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem šonedēļ populārākie vārdi Liepājā ir Solvita (81), Ivo (79) un Miervaldis (27).

Toties šodien vārda dienu svin 8 Silvestri, 4 Silvji un 9 Kalvji.

Šodien dzimšanas dienā sveicam liepājnieci, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes studenti Janu Hļebņikovu.

Ko tu sagaidi no nākošā gada? Varbūt tev jau ir kādi plāni, ieceres?
Nākošo gadu gaidu ar cerību, ka tas nesīs daudz patīkamu pārsteigumu, prieku un saulainu dienu. Vēlētos, lai izdotos vairāk laika pavadīt ar saviem mīļajiem, lai būtu mazliet vairāk laika arī sev.

Kā pavadi savu brīvo laiku?
Tā kā brīvā laika man ir ļoti maz, cenšos pavadīt to saturīgi, neaizmirstot arī kārtīgi izgulēties, lai atgūtu spēkus intensīvajām mācībām. Apciemoju ģimeni un draugus Liepājā vai Ventspilī, apmeklēju kādu kultūras vai mākslas pasākumu. Labprāt aizbraucu līdz jūrai, kura, Rīgā dzīvojot, man ļoti pietrūkst.

Kas tevi aizrauj un iedvesmo?
Mani aizrauj teātris, sajūtas, ko tas sniedz, kuras nepamet, liek domāt, prātot, just līdzi, pārdzīvot. Bezgala pietrūkst Liepājas teātris un tā lieliskie aktieri!
Mani iedvesmo veiksmīgi un mērķtiecīgi cilvēki, kuri ar neatlaidīgu darbu ir sasnieguši virsotnes. Taču iedvesmu varu smelties arī no kādas labas grāmatas, sarunas, tikko uzplaukuša zieda vai garāmgājēja smaida, galvenais ir sajūtas, kas liek „sapurināties”.

Kādas ir tavas spilgtākās rakstura īpašības?
Mērķtiecība, neatlaidība, atsaucība, sapratne un sirsnība.

Vai bērnībā neskumi, ka tava dzimšanas diena iekrīt datumā, kad visi svin vecā gada beigas un jaunā gada sākšanos? Kā uz to skaties tagad?
Es pat teiktu, ka tieši bērnībā man bija tāda īsta dzimšanas diena ar draugiem, radiem, dzimšanas dienas torti un apsveikumiem. Tagad tas pat nešķiet tik aktuāli, vairāk domāju par Jaunā gada sagaidīšanu, dzimšanas diena paliek otrā plānā.

Kā plāno atzīmēt savu dzimšanas dienu un sagaidīt Jauno gadu?
Šogad dzimšanas dienu svinēšu mājās, Liepājā, ģimenes un radu lokā.

Tavs novēlējums visiem Jaunajā gadā!
Jaunajā gadā novēlu visiem veselību un mīlestību! Lai Jaunais gads nāk ar jaunām cerībām, sapņiem un iespējām. Lai nepietrūkst spēka un lai izdodas, kas iecerēts!