Pēc veiktajiem modernizēšanas darbiem, pirmdien, 20. maijā, pieņemti vienkāršotās renovācijas darbi Liepājas 8. vidusskolas peldbaseinā Dunikas ielā 9/11.

Būvnieki, būvuzraugi, tehniskā projekta izstrādātāji, autorruzraugi, domes pārstāvji un citas projektā iesaistītās personas apskatīja veikto remontu tualešu, dušu un ģērbtuvju telpās, kā arī pārbūvēto lielā baseina balkonu. Tur ierīkotas jaunas komunikācijas, veikts telpu kosmētiskais remonts un ģērbtuvju telpas aprīkotas ar nepieciešamajiem skapju blokiem.

Vasarā vēl joprojām turpināsies iesāktie darbi trīsstāvu ēkā, kurā atrodas lielais un mazais peldbaseins, kā arī divas sporta zāles, lai jau septembrī, uzsākot sezonu, gan iedzīvotāji, gan skolas audzēkņi varētu izmantot modernizētās telpas. Līdz ar jauno sezonu, 8. vidusskolas baseina un sporta zāļu telpas iegūs arī jaunu nosaukumu – sporta centrs „Ezerkrasts”.

Tehniskā projekta izstrādātājs ir SIA „IK Projekts”, būvdarbu izpildītājs – PS „Palsams un Astros”, būvuzraugs – SIA „Komunālā pārvalde".

Veiktajiem darbiem, materiāliem un iekārtām dota trīs gadu garantija.

2012. gada novembra beigās tika pieņemta ekspluatācijā Kompleksās sporta skolas baseinu telpu ventilācijas un siltumapgādes sistēma, kas turpmāk vienlaikus nodrošinās gaisa vēdināšanu, sildīšanu, sausināšanu un filtrēšanu.

Jau iepriekš Kompleksās sporta skolas peldbaseina ēkai nomainīts jumta segums, siltināts jumts, fasāde un cokols, veikti apdares darbi, apkures sistēmas nomaiņa, kā arī siltināta baseina grīda un ārsienas, atjaunotas durvju aiļu apdares, nomainītas arī lietus ūdens novadīšanas caurules un citi darbi.