Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 523 Kristīnes, 134 Kristīnas, 113 Kristas, 82 Kristiānas un 75 Kristiāni.

Dzimšanas dienā sveicam Endiju Šlampi.
Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu dzimis un audzis Liepājā, absolvējis Liepājas 15.vidusskolu, bet pašlaik studēju Liepājas Universitātē biznesa un organizāciju vadību. Mans dzīve lielākais aicinājums ir futbols, un pašlaik esmu FK "Liepāja" spēlētājs. Praktiski visa mana dzīve ir pakārota sportam un futbols vienlaikus ir mans hobijs un darbs, tādēļ droši varu apgalvot,ka esmu laimīgs, jo daru to,ko visvairāk mīlu.

Kas sniedz jums prieku un kur jūs gūstat enerģiju?
Vislielāko prieku un gandarījumu man sniedz citu cilvēku iepriecināšana, neatkarīgi no tā vai šis cilvēks ir futbola līdzjutējs, kurš priecājas par komandas uzvaru vai vienkārši kāds draugs, kuram esmu palīdzējis.
Lielisks enerģijas avots ir atpūta ar ģimeni vai draugiem. Ļoti patīk pavadīt laiku ārpus pilsētas, atslēdzoties no pilsētas trokšņa un burzmas. Šādi pavadītas dienas sniedz lielu pozitīvisma devu, kā arī sniedz lielu enerģijas daudzumu jaunam nedēļas sākumam.

Vai atceraties savu pirmo nopietno futbola spēli?
Jā, protams, atceros. Par pirmo nopietno futbola spēli es nosauktu debijas spēli vēl SK "Liepājas Metalurgs" sastāvā 2013.gadā. Tā man bija īpaša spēle, jo jau kopš bērnības sapņoju kādu dienu spēlēt "Liepājas Metalurga" komandā. Atceros, ka biju ļoti uztraucies, bet viss beidzās labi un komanda uzvarēja spēli ar rezultātu 2:0.

Kādas īpašības nepieciešamas futbolistam?
Noteikti mērķtiecība un gribasspēks. Bez šīm īpašībām nav iespējams kļūt par laba līmeņa futbolistu. Ir jāiegulda milzīgs darbs un jāziedo daudz lietu, piemēram, laiks ar ģimeni un draugiem, bet, ja ir nosprausts konkrēts mērķis, ir jāizdara viss, lai to sasniegtu.

Kura ir Liepājas skaistākā vieta? Ko pilsētā gribētos citādāku?
Kā futbolists es teiktu stadions "Daugava"! Bet kā liepājnieks laikam nebūšu orģināls un teikšu, ka pludmale. Godīgi sakot, ir grūti izcelt konkrētu vietu, jo Liepāja ir tiešām ļoti skaista pilsēta un katrs Liepājas stūrītis var kļūt par skaistāko vietu pilsētā. Tādēļ šī pilsēta ir tik ļoti īpaša gan man, gan daudziem citiem liepājniekiem.

Kas pēdējā laikā atstājis uz jums spilgtu iespaidu?
Jaunuzceltais "Lielais dzintars". Tiešām ļoti iespaidīga būve gan pēc izskata, gan pēc izmēriem. Noteikti pašlaik viens no spilgtākajiem arhitektūras objektiem ne tikai Liepāja, bet arī Latvijā. Liepājai būs ar ko lepoties!

Ko vēlētos paveikt, bet nepietiek laika vai resursu?
Gribētos daudz vairāk ceļot gan pa Latviju, gan Eiropu un citiem kontinentiem. Ņemot vērā saspringto treniņu un spēļu grafiku, brīvā laika ir ļoti maz un kaut kur aizbraukt sanāk tikai novmebrī, kad futbola sezona Latvijā noslēgusies. Šī iemesla dēļ Latvijas dabu vasarā praktiski nesanāk redzēt.

Ja būtu iespēja tūlīt kaut kur aizceļot, kurp jūs dotos un ko ņemtu līdzi?
Dotos uz kādu eksotiksu zemi, piemēram, Ēģipti, Indiju vai Austrāliju un līdzi gribētu ņemt gan draudzeni, gan vecākus, gan vecvecākus. Pavadītu daudz laika ar visu ģimeni un iegūtu neaizmirstamas atmiņas.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Pirmkārt, novēlu pēc iespējas biežāk rast iespēju apmeklēt FK "Liepāja" mājas spēles, jo jūsu atbalsts gan spēlētājiem, gan klubam ir ļoti, ļoti svarīgs!

Otrkārt, novēlu nebeidzamu spēku, enerģiju un mērķtiecību, kas palīdzēs piepildīt pat vislielākos sapņus!