Publicitātes attēls


Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību "Pļāpīgais rokraksts", kurā rokraksta analīzes speciāliste Evita Šneidere iepazīstinās ar noslēpumiem, ko par cilvēku var atklāt viņa rokraksts. Tikšanās notiks trešdien, 4. oktobrī, pulksten 18, portālu informēja Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna.

Ko par cilvēku var pastāstīt viņa rokraksts? Uz šo jautājumu 4. oktobrī pulksten 18 Piejūras pilsētu literārās akadēmijas dalībniekiem nodarbībā "Pļāpīgais rokraksts" atbildi sniegs rokraksta analīzes speciāliste, pašizaugsmes trenere Evita Šneidere.

Lektore stāstīs par grafoloģiju (kas tā ir un ko spēj?), nedaudz ieskicēs nozares vēsturi un parādīs, kā rokraksts atspoguļo dažādus mūsu dvēseles stāvokļus, piemēram, dusmas, bailes. Tāpat tiks izrunāti populārākie mīti, jautājumi un apgalvojumi, ar ko rokraksta analīzes speciālistam nākas saskarties, un tiks parādīts, kā burti var veicināt radošumu, vairot drosmi, celt pašvērtējumu un dzīves enerģiju.


Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties ŠEIT (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

PPLA nodarbības (lekcijas, praktikumi, meistarklases un tikšanās ar dažādiem jomas profesionāļiem) notiek trešdienu vakaros platformā "Zoom". Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Vienīgi, ja vēlas iegūt apliecinājumu par akadēmijas apmeklēšanu, jāpiedalās vairāk nekā pusē no visām nodarbībām.

Ikviens, kurš vēlas piedalīties vai saņemt informāciju par PPLA aktivitātēm, aicināts pieteikties, rakstot uz e-pastu: gunita.skroderena@gmail.com.

PPLA aktivitātēm var sekot kontos "Liepuraksti" un "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālos "Facebook", "Draugiem.lv", "Twitter" un "Instagram".

Laipni gaidīti visi interesenti!