Pieejama jauna sabiedriskā transporta maršrutu aplikācija, tā attiecas gan uz sabiedrisko transportu, gan automašīnu, gan kājāmgājēju, informē aplikācijas izstrādātāji.

Kā viena no svarīgākajām aplikācijas priekšrocībām tiek minēti meklēšanas parametri  –  "Trafi" lietotājam nav nepieciešams zināt precīzu adresi un/vai pieturvietas nosaukumu, jo piemērota maršruta meklēšanas funkcija darbojas arī ar nosaukumiem un citiem atslēgas vārdiem, kas atrodas ceļā uz izvēlēto mērķi.

Papildus mobilā aplikācija piedāvā informāciju par reālo sabiedriskā transporta līdzekļa atrašanās vietu Liepājā, ko tā saņem, piemēram, no tramvajos uzstādītajām GPS iekārtām, turklāt izskaitļojot ierašanās laiku konkrētajā pieturā. Tādējādi ar aplikācijas starpniecību saņemtā informācija esot precīzāka nekā norādītajos transporta kustības sarakstos.

"Trafi" vadītājs un viens no dibinātājiem Martinas Gudonavičus skaidro, ka šis produkts ir 100% paredzēts cilvēkiem, kuri izmanto sabiedrisko transportu, jo aplikācija parāda lielāko daļu maršrutu no punkta A līdz punktam B. Lietotāju ērtības labad tiekot piedāvāta arī ziņu sadaļa, kurā cilvēki var ziņot par satiksmes sastrēgumiem, sabiedriskā transporta aizkavēšanos un sniegt citu svarīgu informāciju.

Viņš skaidro, ka šī aplikācija Latvijā var kļūt ļoti populāra, jo apmēram pusgadu Latvijā darbojās testa versija, un līdz šim kompānija esot saņēmusi "ļoti pozitīvu lietotāju reakciju un augstus vērtējumus "Google Play" aplikāciju veikalā".

"Trafi" ir pieejams operētājsistēmām "Android" un "iOS" (''Apple'') un to var bez maksas lejuplādēt "App Store" vai "Google Play". Informācija tiek nodrošināta latviešu un angļu valodā.

Kopš septembra šī mobilā aplikācija sākusi darboties arī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.

"Trafi" ir lietuviešu uzņēmums, kurš darbību sāka 2013.gadā ar riska kapitāla fonda "Practica Seed Capital KŪB" atbalstu pusmiljona dolāru (391 389 eiro) apmērā, izmantojot 2007.–2013.gada ekonomikas izaugsmes programmu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Ar vairāk kā 500 000 lietotāju "Trafi" ir viena no lielākajām maršruta plānošanas aplikācijām jaunajos tirgos, un tā darbojas 18 pilsētās piecās valstīs  –  Lietuvā, Igaunijā, Turcijā, Brazīlijā un Latvijā.

Uzņēmuma birojs atrodas Lietuvā, un tā komandā darbojas 12 jomas speciālisti.