Sākot ar svētdienu, 3. decembri, katru adventi līdz Ziemassvētkiem "Pegaza pagalms" sadarbībā ar Liepājas sociālo dienestu aicina uz īpašu labdarības akciju – dalies dāvināšanās priekā, portālu informēja SIA "Liepaja Music" valdes locekle Irita Kalēja.

Ziemassvētku labdarības akcijas tiks īstenotas katru adventi, un ziedotās dāvaniņas tiks novirzītas trūcīgajiem senioriem, bezpajumtniekiem, kuri apmeklē Nakts patversmi un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, kuri dzīvo Bērnu atbalsta centrā "Dzintari". Šie ir mūsu līdzcilvēki, kuriem atbalsts un iepriecinājums nepieciešams visvairāk.

Pirmās adventes mērķis ir iepriecināt trūcīgos seniorus, kuri dzīvo Veco ļaužu dzīvojamā mājā. Līdzcilvēki aicināti ziedot dažādus kārumus, kafiju, tēju, higiēnas līdzekļus (šampūnus, dezodorantus, krēmus), siltas zeķes, cimdus, šalles, dažādas spēles, kas der gan lieliem, gan maziem, ievārījuma burciņu vai citus mājās gatavotu kārumus, piparkūkas utt. Visus, kas ar savu artavu vēlas piedalīties labdarības akcijā, lūgti glīti iesaiņot dāvaniņas, klāt pieliekot zīmīti, kas tajā atrodas un, sākot no pulksten 18, atnest to uz "Pegaza pagalmu", kur būs izvietota kaste dāvaniņu atstāšanai ar norādi "Labdarībai".

Katru svētdienu "Pegaza pagalma" viesistabā būs arī dažādas aktivitātes un darbnīcas ģimenēm ar bērniem. Savukārt muzikālus priekšnesumus nodrošinās un Ziemassvētku dziesmas atmiņās atsvaidzinās mežragu kvartets, pūtēju kvintets un citi mūziķi. Vakara gaitā sasildīties un sevi uzmundrināt varēsiet ar dažādiem karstajiem dzērieniem.

Pegaza pagalms aicina ikvienu adventēs atnākt un piedalīties kopīgā prieka un dāvanu karuselī un sniegt siltumu tiem, kam tas visvairāk ir nepieciešams.

Pasākumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook (Pegaza pagalms) un Instagram (@pegaza.pagalms).