13.septembrī ap pulksten 9.30 pašvaldības policijas, pārbaudot saņemto informāciju, Pētertirgus teritorijā, vienā no stendiem konstatēja, ka pie pārdevējas atrodas kontrabandas cigaretes.

Pie 1960.gadā dzimušās sievietes atradās 400 cigaretes (20 paciņas) bez Latvijas republikas akcīzes nodokļa markām. Sievietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

13.septembrī ap pulksten 16.30 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Rīgas ielā notiekot kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, kautiņš jau bija beidzies, bet kautiņā iesaistītā persona, sieviete ar pārsistu degunu, norādīja, ka uzbrucējs esot iemucis nama kāpņu telpā. Pārmeklējot norādīto nama kāpņu telpu, tika aizturēts iespējamais uzbrucējs un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

14.septembrī ap pulksten 16.40 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Krūmu ielā atrodoties trīs jaunieši, kas iespējams esot sapīpējušies apreibinošās vielas. Ierodoties notikuma vietā, jauniešu uz vietas nebija. Taču, apsekojot tuvāko apkārtni, tika ievērots viens jaunietis, kurš izskatījās apreibinājies. Veicot pārrunas ar jaunieti, viņš nespēja sniegt sakarīgas atbildes, kā arī uzvedība bija palēnināta. 1992.gadā dzimušais jaunietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.