Pēc pasažieru lūguma no sestdienas, 14. oktobra, tramvaju reisi brīvdienu vakaros tiks pielāgoti vilciena Rīga - Liepāja pienākšanai Liepājas dzelzceļa stacijā, portālu informēja "Liepājas sabiedriskais transports".

Reiss Rīga - Liepāja no Rīgas atiet pulksten 18.25 ar pienākšanu Liepājā pulksten 21.32. Turpmāk pasažieriem nedēļas nogalēs un brīvdienās vairs nebūs jāgaida uz tramvaja pienākšanu 18 minūtes, jo tramvaja reiss maršrutā "Brīvības iela – Mirdzas Ķempes iela" no stacijas tiks uzsākts pulksten 21.38.

Ņemot vērā reisu pielāgošanu vilciena pienākšanas laikam, tramvaja pasažieriem jāņem vērā, ka tramvaja kustības saraksts brīvdienās pēc pulksten 19.00 nedaudz mainīsies, lai tiktu izlīdzināti atiešanas laiku intervāli.
 
Atgādinām, ka nokļūšanai Liepājas dzelzceļa stacijā uz Liepāja - Rīga vilciena reisu katru dienu (arī brīvdienās) tramvaja un autobusu maršrutos tiek nodrošināti agrie rīta reisi. 3. autobusa maršrutā "Pulkveža Brieža iela - Mirdzas Ķempes iela" reiss ir pulksten 4.24, bet 6. autobusa maršrutā "Slimnīca - Mirdzas Ķempes iela" reiss tiek uzsākts pulksten 4.25, pasažieriem jāizkāpj pieturvietā "Flotes iela", kas ir vistuvākā pieturvieta dzelzceļa stacijai, un jāiet pāri gājēju tiltam. Savukārt tramvaja reiss maršrutā "Mirdzas Ķempes iela – Brīvības iela" atiet pulksten 4.27. Šajos reisos ir derīgas visas tās pašas braukšanas biļetes, kas ikdienā, izmantojot Liepājas sabiedrisko transportu.

Pasažieru vilciena reiss Liepāja–Rīga katru dienu atiet pulksten 5 no Liepājas ar pienākšanu Rīgā pulksten 8.04 (ceļā 3 stundas un 4 minūtes). Savukārt reiss Rīga–Liepāja atiet pulksten 18.25 no Rīgas ar pienākšanu Liepājā pulksten 21.32 (ceļā 3 stundas un 7 minūtes).

Informācija par Liepājas sabiedriskā transporta braukšanas biļešu veidiem, biļešu iegādes vietām, braukšanas maksas atvieglojumiem un kustības sarakstiem pieejama mājaslapā