No 20. septembra pārdošanā atkal būs pieejama vienotā abonementa biļete Liepājas pilsētas maršrutiem un reģionālajiem maršrutiem, kas savieno Liepāju ar Grobiņu, Iļģiem un Dubeņiem, portālu irliepaja.lv informēja Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra.

Vienoto abonementa biļeti, kas tika radīta, lai atvieglotu pārvietošanās iespējas starp Liepāju un Grobiņu, kā arī padarītu ērtāku sabiedriskā transporta izmantošanu, varēs iegādāties Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports”  kasē Peldu ielā 5. Vienotā abonementa biļete tiek izdota tikai pilnam kalendārajam mēnesim (no mēneša pirmā datuma līdz pēdējam).

Savukārt pasažieriem, kuri vēlas iegādāties tikai reģionālā maršruta (Grobiņas, Iļģu vai Dubeņu) biļeti, jāvēršas pie pārvadātāja A/S „Liepājas autobusu parks”, kas izpilda šos maršrutus, un jāiegādājas biļetes kā līdz šim.

Vienotā abonementa biļete ir derīga braucienam visos Liepājas pilsētas nozīmes maršrutos (tostarp gan  tramvaja, gan autobusa, gan mazas ietilpības autobusa (mikroautobusa)) un reģionālās nozīmes maršrutos Nr. 6904 “Liepāja – Dubeņi”, un Nr. 6912 “Liepāja – Grobiņa” (arī “Iļģi” – Liepāja).

Vienotā abonementa biļete liepājniekiem un grobiņniekiem katrai dienai maksā 40,80 eiro (līdz Grobiņai), 43,00 eiro (līdz Iļģiem) un 47,40 eiro (līdz Dubeņiem), savukārt darba dienām – 33,43 eiro (līdz Grobiņai), 35,28 eiro (līdz Iļģiem), 38,98 eiro (līdz Dubeņiem).