Baltkrievijā aizvadītas glābēju un ūdenslīdēju sacensības, kurās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komandu pārstāvēja Kurzemes reģiona brigādes (KRB) amatpersonas.

No astoņām dalībnieku komandām kopvērtējumā VUGD komanda ieguva septīto vietu, bet zemūdens darbu disciplīnā mūsu komanda ieguva trešo vietu. Godpilno pirmo vietu starp visiem sacensību dalībniekiem individuālajā vērtējumā zemūdens darbu disciplīnā ieguva VUGD komandas pārstāvis KRB Liepājas 1.daļas nodaļas komandieris virsseržants Modris Karlsons.

Šī bija trešā reize, kad VUGD KRB amatpersonas viesojas Baltkrievijā – 2014. un 2015.gadā VUGD pārstāvji piedalījās Baltkrievijas Republikas Ārkārtējo situāciju ministrijas rīkotajās ūdenslīdēju un glābēju sacensībās kā novērotāji, lai pēc tam līdzīgas sacensības varētu organizēt Latvijā.

Šogad Liepājā, Beberliņu ūdenskrātuvē norisinājās pirmās VUGD organizētās starptautiskās glābēju un ūdenslīdēju sacensības, kurās KRB komanda kopvērtējumā ieguva otro vietu, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Kurzemē Anete Strazdiņa.