Lai veicinātu iedzīvotāju demokrātijas un līdzdarbības prasmju un zināšanu apguvi, 21.aprīlī jau otro reizi norisināsies Liepājas nevalstisko organizāciju (NVO) forums. Forums norisināsies tiešsaistē un tam var pieteikties ikviens interesents, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Lai saņemtu personalizētu ielūgumu piedalīties forumā, interesentiem līdz 15. aprīlim jāpiesakās dalībai, rakstot uz e-pastu nvo@liepaja.lv. Vēlāk uz interesentu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta reģistrēšanās saite dalībai forumā.  

Šogad foruma nosaukums ir "Liepājas līdzdalības līderis". Forums 21. aprīlī norisināsies no pulksten 15 līdz 17.30.

Foruma laikā plānots apskatīt un pārrunāt dažādas tēmas, kas svarīgas gan NVO, gan Liepājas aktīvajiem iedzīvotājiem, gan pašvaldībai un pilsētai kopumā. Tiks apskatītas un prezentētas tādas tēmas kā "Iespēja pašiem veidot Liepāju", "Jēgpilna iesaistīšanās pilsētas plānošanā" un "Līderība – kādas īpašības un paradumus nepieciešams attīstīt 21.gs. līderim?"

Foruma īpašais viesis būs Hana Besbes – Dubajas Eņģeļu Asociācijas vadītāja un "Heal Capital" investīciju vadītāja, kura strādā ar Dubajas uzņēmumu līderiem. "Heal Capital" ir  viens no vadošajiem specializētajiem investīciju fondiem Eiropā integrēto medicīnas tehnoloģiju jomā ar kopējo investīciju apjomu 100 milj. eiro un Vācijas privāto veselības apdrošināšanas uzņēmumu atbalstu.

Foruma gaitā paredzēta arī diskusija. Pēc lektoru ierosinājuma, interesantākā jautājuma uzdevējs saņems balvu.

Foruma moderators būs Vilis Brūveris. Foruma tiešsaisti nodrošinās uzņēmums "Interactio". Forumā tiks nodrošināta tulkošana no angļu uz latviešu valodu.

Papildu informāciju var saņemt pie Liepājas pašvaldības administrācijas sabiedrības pārvaldes speciālistes Brigitas Dreižes, tālrunis: 634 04721, e-pasts: nvo@liepaja.lv.