Piektdien, 22. septembrī, pulksten 10 restorānā "Jūrpils", Grobiņā, Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvalde kultūras nozares pārstāvjus un citus interesentus aicina uz pirmo "Kurzemes Kultūras forumu", kura ietvaros ar iedvesmas stāstiem un nozares aktualitātēm uzstāsies kultūras nozares speciālisti, portālu informēja Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Foruma ietvaros ar vieslekcijām un stāstiem uzstāsies moderators, pasaules mazākās izstāžu zāles kurators Vilis Brūveris, Eiropas kultūras galvaspilsētas "Liepāja 2027" projektu vadītāja Kristīne Zvirbule, Kultūras ministrijas Valsts sekretāra vietnieks kultūrpolitikas jautājumos Uldis Zariņš, Jaunpils pagasta bibliotēkas vadītāja Inga Papendika, Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Signe Pujāte, Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde, Kultūras centra "Siguldas Devons" direktore Jolanta Boirīte, radošā uzņēmēja, producente, lektore Elizabete Palasiosa, Ziedoņa muzeja vadītāja Rūta Šmite, kā arī "Kurzemes radio" raidījuma vadītāja Dace Blathena un Dienvidkurzemes novada tūrisma centra pārstāvji.

"Ideja par Kurzemes Kultūras forumu radās, jo vēlējamies rast vietu, laiku un interesantu saturu, kur satikties kultūras nozares kolēģiem, lai iepazītu tos, kurus vēl nepazīstam, iedvesmotos viens no otra un cilvēkiem, kas rada un dara, uzzinātu nozares aktualitātes, pilnveidotos un gūtu ierosmi paskatīties uz to, ko darām no cita skatu punkta," stāsta Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Inese Gusta.

"Programma veidota tā, lai būtu gan spārnos ceļošas satikšanās, gan sasaista radošo lidojumu ar realitāti un laiku, kurā dzīvojam. Dienas gaitā runāsim gan par kultūrpolitikas prioritātēm, gan personīgo izaugsmi – kā iesaistīt sabiedrību, lai kopīgi veidotu kultūras nama un centru saturu, un kā veidot un virzīt savu stāstu digitalizācijas laikmetā," dalās foruma organizatore, Medzes un Vērgales pagastu kultūras pasākumu organizatore Daina Vanaga.

Dalība forumā ir bez maksas. Obligāta pieteikšanās dalībai forumā līdz 20. septembrim ŠEIT. Vietu skaits ierobežots!

Organizators pusdienas nenodrošina. Iespēja pusdienot tuvākajā apkārtnē.

Detalizētu foruma programmu skatīt Dienvidkurzemes novada mājas lapā.

Vairāk informācijas par forumu:
Daina Vanaga
t.: +371 26107720
e-pasts: daina.vanaga@kultura.dkn.lv