Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati, šodien Liepājā vārda dienu svin 7 Guntras, 23 Mariannas un 4 Ginteri. Šodien vārdadienā sveicam Mariannu Bergu.

Pastāsti nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Neesmu dzimusi liepājniece, bet esmu ļoti cieši saistīta ar skaisto vēju pilsētu Liepāju un esmu ļoti to iemīlējusi! Tā kā mans draugs dzīvo Liepājā, arī es pavisam drīz būšu liepājniece. Izveidoju un aktīvi darbojos Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina fanu klubā! Kā arī mans attāls radinieks ir Brīvības pieminekļa arhitekts Ernests Štālbergs, kas ir dzimis Liepājā, tādēļ vien Liepāja man nav sveša!

Pagaidām mana dzīve rit Rīgā. Esmu triju meitu mamma, kas ir pats galvenais, bet bez tā daru vēl daudz un interesantu lietu. Neiztrūkst mana zirdziņa Rapsodijas apciemojums, kopīgas pastaigas, laiks ar bērniem un dažādi citi lieli un mazi darbiņi, reizēm pat liekas, ka laika par maz!

Kā pavadīji vasaru? Kādi ir spilgtākie iespaidi pēc tās?
Šī vasara bija ļoti spilgta – daudz ceļojām, bijām gan vietās kur nebija būts, gan atgriezāmies kur jau reiz bijām. Vairāk pa Kurzemi, Liepāju un tās rajonu, bet bijām arī Vidzemes pludmalē, Duntē. Jāpiemin arī divas kāzas, kurās biju viesis. Nesen apmeklējām cirku, kurš patika ne tikai mazajiem, bet man kā pieaugušajam arī. Grūti pateikt, kas no tā visa radīja spilgtākos iespaidus, jo visa vasara bijusi kā viens liels, spilgts piedzīvojums.

Ko dari, lai iegūtu no rudens visu, ko tas sniedz?
Katrs gadalaiks nāk ar savu sūtījumu. Šobrīd apgūstu jaunas zināšanas un iemaņas, kuras noderēs tālākā dzīvē, turpinu iesākto. Pilnveidoju sevi un savas prasmes gan hobijos, gan daudz nozīmīgākās lietās. Protams, neizpaliek atpūta kopā ar bērniem un vienatnē. Ļoti gaidu krāsainās lapas parkos, lai kā katru gadu sarīkotu atvadas no vasaras, dauzoties pa čaukstošajām lapām pilsētas parkos.

Vai tev ir kāda sirdslieta, darbs, par kuru "dedz"? Kāds?
Sirdslietas ir vairākas – zirgi, fotogrāfija, ceļošana, bet laikam viena no galvenajām, kura paņem ļoti daudz manu laiku, ir fanu klubs. Tā nu ir sanācis ka no bērnības ļoti mīlu mūziku, bet  Dieviņš nav devis man dziedamo balsi, kopš 13 gadu vecuma sapņoju kaut kā nebūt realizēt sevi mūzikā. Līdz dzirdēju dziesmu "Sniegs", ko izpilda Ivo Fomins. Sāku fanot par viņa radīto mūziku. 2013. gada beigās kopā ar savu draudzeni Agritu izveidojām Ivo Fomina fanu klubu "Ar Liepājas roku sirdī". Vēlāk pievienojās Oļegs, ar kura palīdzību paveiktas daudz lietas. Protams, nav viegli visu laiku sekot līdzi informācijai un visai informācijai facebook.com, draugiem.lv, Twiter.com un vēl mājas lapas atjaunot, bet vēlme, lai novērtē un Liepājas roks nepazūd, ir spēcīgāka! Izskatās, ka pamazām izdodas!

Kādas iespējas faniem piedāvā tevis izveidotais Ivo Fomina fanu klubs?
Pagaidām sekot līdz facebook.com, draugiem.lv, twiter.com fanu kluba lapām un aktīvāk piedalīties kluba dzīvē. Centāmies uzzināt no kuras pilsētas kurš ir, lai zinātu kurā novadā vairāk fanu, lai organizētu tikšanos.

Šobrīd ir jaunums – fanu kluba T-krekls ar grupas attēlu, kurš tiek piedāvāts vien par 7 eiro, kas tapis sadarbībā ar lieldraugu "Fiesta print".

Kad ir lieki ielūgumi uz koncertiem, piedāvājam tos faniem, kas vēlas apmeklēt kādu koncertu.

Koncertos palīdzam tikt pie bildēm ar grupu, atbildam uz jautājumiem, ja paši esam informēti.

Ir mājas lapa tieši faniem – fk.ivofomins.com. Savukārt, www.ivofomins.com ir vienkārši informatīva lapa, kuru fanu klubs gatavojas atdot pašai grupai izmantošanā. Šeit ir pieejami video klipi, biogrāfija un ekskluzīvas dziesmas.

Kura ir Liepājas "pērle", par kuru nerunā vai dara to reti?
Viennozīmīgi, Liepājas dzimšanas dienas svinības 18. martā. Jau otro gadu biju kopā ar pilsētu tās dzimšanas dienā un jūtos ļoti pagodināta par to.

Liepāja ir īpaša, tā ir kas vairāk kā vienkārši pilsēta. Grūti paskaidrot – tas ir kā klusēt un kliegt vienlaicīgi. To nevar izteikt vārdos, jo to var tikai sajust.

Šogad pirmo gadu gribu iet kopā ar liepājniekiem lāpu gājienā. Skatoties  video "Liepājnieki Latvijai" raudāju! Tik patriotiski, mīļi un sirsnīgi. Liepājnieki māk svinēt svētkus! Ei, liepājnieki, jūs visi esat feini!

Ko vēl pilsētā vajadzētu pilnveidot vai attīstīt?
Noteikti atjaunot rūpniecības nozari, jo Liepāja ir ostas pilsēta, un tas nāktu tikai par labu.

Vairāk kaut ko saistītu ar Liepājas vēsturi, jo tā ir ļoti interesanta. Sakopt Ziemeļu un Dienvidu fortus, jo tūristiem un jauniešiem šīs vietas patīk.

Protams augt un attīstīties, lai kļūtu par spožāko pērli Baltijas jūras krastā!

Kā radi svētku sajūtu svētkos un arī citās dienās?
Ik diena, kad esmu Liepājā, man ir svētku diena. Liepāja un liepājnieki to sajūtu māk radīt pat visvienkāršākajā dienā! Dzīve jādzīvo tā, lai katra diena ir svētku diena!

Tavs novēlējums visiem šīs dienas gaviļniekiem!
Dzivot dzīvi tā, lai tā atgādina nebeidzamus svētkus!