Pēc Pilsonības un migrācija slietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 179 Oskari un 47 Ritvari. Vārda dienā sveicam Oskaru Bergmani.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu 21 gadu jauns liepājnieks, kurš ir beidzis J.Čakstes Liepājas 10.vidusskolu. Nodarbojos aktīvi ar florbolu un spēlēju Liepājas florbola klubā „Kurši”, kā arī pašlaik esmu augstskolu meklējumos, jo plānoju, savu nākotni saistīt ar mācībām un darbu ārzemēs, tomēr zinu, ka vienmēr sirdī būšu īsts liepājnieks. Mana ikdiena vasarā ir kā jau vairums liepājniekiem – jūra, siltums, atpūta, kā arī aktīvs dzīvesveids.

Vai jums ir kāda īpaša aizraušanās?
Mana aizraušanās ir florbols. Ar to jau aktīvi nodarbojos piecus gadus un tā jau ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Lai arī florbolu uzskata par amatieru sporta veidu, es tā nedomāju un es vienmēr esmu neatlaidīgs, mēģinu ar katru dienu sevi pilnveidot, jo ar sportu saistītie mērķi ir visaugstākie. Neskaitot florbolu, es arī attīstu savas zināšanas datordizainā.

Kā vislabāk iepriecināt sevi un apkārtējos?
Vienmēr, vajag censties uzsmaidīt pretī nākošajiem cilvēkiem, jo tad būsi iepriecinājis gan sevi, gan otru cilvēku un diena paliks gaišāka!

Ja jums būtu jāsastāda ekskursiju plāns pāris dienām, ko Liepājā un Liepājas apkārtnē viesiem noteikti parādītu?
Noteikti mūsu tūristiem parādītu mūsu skaisto, Liepājas zilā karoga pludmali, kā arī Kūrmājas prospektu, kur mūsu Liepājas himna tiek attēlota skultptūrās. Vienu atsevišķu dienu es veltītu Karostas apskatei, jo šī Liepājas daļa, manuprāt, ir visinteresantākā un noslēpumainākā.

Kādas ir ideālas brokastis, pusdienas un vakariņas?
Ideālas brokastis – Amerikāņu pankūkas ar kļavu sīrupu, apelsīnu sula un kāds sulīgs auglis.

Ideālas pusdienas – noteikti kāda zupiņa un nekas vairāk.

Ideālas vakariņas – mājas cepeškrāsnī cepti kartupeļi ar karbonādi, kurai pa virsu tomāti un siers.

Kas bija pēdējā grāmata, ko lasījāt?
Mani ļoti piesaista biogrāfiskas grāmatas par ievērojamiem cilvēkiem, tāpēc pēdējā grāmata, ko lasīju bija grāmata par Kasparu Kambalu.

Kas pēdējā laikā atstājis uz jums spēcīgu iespaidu?
Viennozīmīgi mana bijušā klasesbiedra un laba drauga, Kristapa Porziņģa, panākums ar iekļūšanu pasaules basketbola elitē – NBA (Nacionālā Basketbola līga). Vēlu viņam spēku un izturību.

Kura ir jūsu mīļākā vieta Liepājā? Kādu redzat pilsētu nākotnē?
Mana mīļākā vieta Liepājā ir pludmale, gan vasarā, gan ziemā. Liepāju nākotnē redzu kā tūristiem piesaistošu, interesantu, attīstītu un sakārtotu.

Ko ieteiktu šovasar katram izdarīt?
Katram iesaku kārtīgi atpūsties un šo atpūtu pavadīt kopā ar saviem tuviniekiem, jo tas dod neizsakāmi lielu enerģiju tālākajiem darbiem.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Novēlu jebkuram piepildīt un izdarīt to, kas ir nolikts skapītī ar nosaukumu „Neiespējami”.