Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai gadatirgū "Darbs un karjera 2020", kas 24.martā no pulksten 12 līdz 15 norisināsies Liepājas Latviešu biedrības namā. Dalība pasākumā ir bez maksas!

Pašreizējā darba tirgus situācijā tā ir lieliska iespēja piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet tiekoties ar darba meklētājiem, informējot viņus par savu uzņēmumu, vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veicot pirmās darba intervijas un piemērotāko kandidātu atlasi. Iepriekšējais darba gadatirgus “Darbs un karjera" Liepājā tika rīkots 2018.gadā, un to apmeklēja ap 1000 darba meklētāju.

Darba devēju reģistrēšanās pasākumam notiek e-vidē līdz 17. martam, aizpildot pieteikuma anketu. Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots. Detalizētāku informāciju Jūs varat uzzināt, sazinoties ar pasākuma koordinatoru - NVA Liepājas filiāles EURES konsultantu Andri Segliņu, 63429422,  26591666, andris.seglins@nva.gov.lv.

Gadatirgū “Darbs un karjera" Liepājā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras un citu valsts institūciju darbinieki, kā arī profesionālās izglītības iestāžu un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji, viņi informēs par darba, izglītības, karjeras un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām.

Pasākumu organizē Nodarbinātības valsts aģentūra un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 "EURES tīkla darbība Latvijā" ietvaros.