Šo svētdien, 11.jūnijā, pulksten 13, sadarbībā ar POP ROK skolu un kultūrvietu "Pegaza pagalms" tiek organizēts īpašs labdarības koncerts, lai vāktu ziedojumus nometnei "Cerību planēta", informē nometnes līdzorganizētāja Monta Plūme.

Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrā, kādreiz dēvētā arī par Pelču internātskolu,13. gadu pēc kārtas – notiks 5 dienu gara diennakts nometne bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem vai aizbildņiem. Koncerts norisināsies Pegaza pagalmā, uz kuru aicināts ikviens interesents.

Biedrība "Cerību planēta" jau vairākus gadus rūpējas par bērnu vajadzībām, uzsverot mammu vai aizbildņu lomu, kas nereti mēdz būt ļoti smaga ikdienas gaitās. Tāpēc ir tik svarīgi, kaut uz brīdi sniegt atbalstu, prieku un mirkli atelpas no ikdienas rūpēm.

Šogad biedrība izveidojusi sadarbību ar Liepājas POP ROK skolu, kuras jaunieši sniegs klausītājiem īpaši sirsnīgu koncertu:"Priecājamies, ka mūsu jaunieši var ne tikai spēlēt savu mūziku ierakstu studijās, festivālos vai dažādos koncertos, bet līdzīgi jau pieredzējušiem un slaveniem mūziķiem, ar savām prasmēm darīt labus, tiešām nozīmīgus darbus. Esam ļoti pateicīgi nometnei, ka tieši mūs izvēlējās šī koncerta mūzikas priekšnesumiem. Visi kopā baudīsim POP ROK skolas jauno mūziķu koncertu, kuri darot savu sapņu darbu (spēlējot mūziku) palīdzēs īstenot citu jauniešu un viņu mammu vai aizbildņu sapņus par nometnes apmeklējumu," pārdomās dalās skolas vadītājs Ēriks Hanzovskis.

Nedēļas laikā bērniem tiks piedāvātas ne tikai izklaidējošas aktivitātes, bet arī izglītojošas un attīstošas, kā piemēram mūzikas terapija un kanisterapija. Bērniem tiks dota iespēja piedalīties radošās, muzikālās un izzinošās nodarbībās, kas bērnus iepazīstina ar kristīgās pasaules vērtībām. Katru gadu programma tiek veidota, balstoties uz kādu konkrētu tēmu, šogad nometnes tēma ir "Pētnieki"! Programmas ietvaros pētīsim savas maņas, sajūtas un emocijas, kā arī dosimies ekskursijā uz ZInātnes centru "VIZIUM", kur iepazīsim tehnoloģiju pasauli!

Mammas, tēti, omes, opīši, aizbildņi, jebkurš, kurš bērnam atbraucis līdzi uz nometni, katru dienu pavada savā speciāli izstrādātā programmā, kuras galvenais mērķis ir atpūsties un būt kopienā, kura tiešām spēs saprast un sniegt padomu! Šī ir iespēja uzticēt savu bērnu mūsu brīvprātīgajiem "Sargeņģeļiem" un ļauties savai, īpašajai nometnes nedēļai! Šogad mammas pētīs kafijas, garšvielu un masāžas pasauli!

Šī nometne ir kā tilts, ar kuru varam savienot kopā divas dažādas pasaules. Bērnus nometnes laikā pieskata brīvprātīgie jaunieši, kuru mēs dēvējam par "Sargeņģeļiem"! "Sargeņģeļu" galvenais uzdevums ir būt kopā, blakus un veidot draudzību. Integrēt īpašos bērnus un ļaut tiem justies kā daļai no mūsu nometnes mazās sabiedrības! Šī iespēja ļauj ne tikai brīvprātīgajiem darbiniekiem ielikt vienu labo darbu savā groziņā, bet arī iepazīt īpašo bērnu pasauli, to izprast un būt daļai no tās!