Ceturtdien, 23. maijā, no pulksten 14 līdz 16 Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18 notiks seminārs un publiska diskusija "Latvijas strādnieki un valstiskums". Pasākumu, kas notiek ar Kultūras ministrijas atbalstu, rīko Latvijas Okupācijas muzejs sadarbībā ar Liepājas muzeju, informēja Latvijas Okupācijas muzeja Publiskās vēstures nodaļas vadītājs Gints Apals.

Pasākuma programma:

Dr. hist. Gints Apals, Latvijas Okupācijas muzejs, referāts "Strādnieku iesaiste valstiskuma veidošanā un attīstībā līdz 1940. gadam".

Vēstures doktora grāda pretendente Inna Gīle, Liepājas muzejs, referāts "Liepājas latviešu mākslas veicināšanas biedrības (1919-1940) loma Latvijas valstiskuma veidošanā un attīstībā: kultūras aspekti".

Semināra noslēgumā – diskusija, jautājumi, atbildes. Pasākumā aicināti piedalīties vēstures interesenti, izglītības darbinieki, vidusskolu skolēni un studenti. Ieeja bez maksas.

Latvijas Okupācijas muzejs īsteno Kultūras ministrijas finansētu projektu sabiedrības izglītošanai par Latvijas valstiskuma veidošanos un attīstību. Tas notiek sadarbībā ar muzejiem un izglītības iestādēm dažādos Latvijas novados.