"Maxima Latvija", ievērojot augstu piesardzību un stingrus drošības pasākumus, šogad ir lielākais darba devējs jauniešiem vasaras periodā. Gūt jaunu darba pieredzi bija iespējams teju katrā trešajā "Maxima" veikalā jeb kopumā 75 veikalos 28 pilsētās visā Latvijā. Šovasar uzņēmums nodarbināja un sniedza iespēju iepazīties ar mazumtirdzniecības specifiku 254 jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem jūlija un augusta mēnešos, informē SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Piecos "Maxima" veikalos Liepājā jauniešu vasaras nodarbinātības programmā strādāja 13 jaunieši vecuma posmā no 15 – 17. gadiem, tajā skaitā 5 puiši un 8 meitenes. Visi jaunieši apguva preču izvietošanas iemaņas, kā arī attīstīja saskarsmes un komunikācijas prasmes.

"Priecājamies, ka varējām sniegt atbalstu jauniešiem visā Latvijā, piedāvājot darba iespējas šajā ekonomiskās lejupslīdes laikā. "Maxima Latvija" komanda paaugstinātas atbildības apstākļos vīrusa ietekmē ļāva jauniešiem gūt darba iemaņas, kas var noderēt turpmāk, jau pašam nopelnot un veidojot savu budžetu, piemēram, studiju laikā. Vēlos visiem jauniešiem teikt lielu paldies, jo viņu centīgais darbs bija liels atbalsts ikvienam veikala darbiniekam, kas "Covid-19" laikā bija jo īpaši nozīmīgi," stāsta "Maxima Latvija" personāla vadības un tirdzniecības tīklu direktore Gunita Ķiesnere.

"Maxima Latvija", nodrošinot darba iespējas jauniešiem vasarā, piedāvāja iespēju strādāt kādā no veikaliem un apgūt mazumtirdzniecības nozares darbības pamatprincipus, iepazīt veikala ikdienas procesus, attīstīt saskarsmes un komunikācijas prasmes, uzlabot spējas pielāgoties mainīgām situācijām, kā arī gūt praktiskas iemaņas, veicot pārdevēja palīga un zāles darbinieku pienākumus.

Darba vietas jauniešiem vasaras mēnešos tika nodrošinātas "Maxima" veikalos Aizkrauklē, Ādažos, Cēsīs, Dobelē, Gulbenē, Iecavā, Ikšķilē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kandavā, Koknesē, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Līvānos, Mārupē, Ogrē, Olainē, Rēzeknē, Rīgā, Salacgrīvā, Salaspilī, Saldū, Talsos, Tukumā, Valmierā, Ventspilī.